SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siła mięśni a masa ciała

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8041

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1498
Paterski to co tak ci siła spadła?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 506 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4557
Ale Ty ****a odkrywczy jesteś co do tego treningu
Na SFD to pewnie tylko ten dział odwiedzasz, skoro taką wiedzę masz, co ?

"JAKOŚĆ ODŻYWIANIA MUSI DORÓWNYWAĆ JAKOŚCI TRENINGU"

JOHN PARILLO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 193 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2268
wiesz ost rasz silka w grudniu potem imprezy alkohol i sie zaniedbalo ;/ ale teraz spadki tzreba odpracowac ; D
Tez mialem taka akce z ta sztangą xD myslalem ze jest 70 kg a bylo 86 i musialem po sobie przeciagnac sztange ; o

=[][]====[][]= No pain, no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1498
Ok patrze, że spamujemy już więc koniec tematu ;P Wiem co chciałem wiedzieć dzięki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Ze wzrostem siły wiąże się przyrost masy powiadasz... A nie sądzisz, że raczej w drugą stronę? Ze wzrostem masy wiąże się też wzrost siły? Jakby nie patrzył, wzrost masy mięśniowej - grubsze włókna mięśniowe Zaś spróbuj poćwiczyć sobie 6 miesięcy - tak, nie przesłyszałeś się, 6 miesięcy, 24 tygodnie - cały czas TYM SAMYM planem treningowym, zwiększając jedynie obciążenia. Po pewnym czasie masa przestanie już iść lub będzie szła jak krew z nosa (oprócz alkoholików i naspidowanych - jak takiemu łuk rozetniesz to krew prawie sika z niego ). Siła co prawda trochę wolniej, ale dalej będzie szła w górę. I co mamy? Przyrost siły, bez przyrostu masy mięśniowej

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1498
Za 2 tygodnie zobaczę czy siła wzrośnie i czy masa spadnie (jestem na redukcji obecnie). Robię wszystko żeby siły przybywało a kg ubywało.
Dzięki za odpowiedź ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3498
na redukcji i tak raczej wielkich przyrostów siły nie powinieneś zauważyć bo jak redukujesz to zawsze troche mięsa poleci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1498
W Niedziele spróbuje 105kg targnąć i zobaczę jak tam moja waga.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZAWODY W PODNOSZENIU ODWAŻNIKA 17,5KG pomoc???

Następny temat

Cwiczenie

WHEY premium