SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shotgun - ogromny problem

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4528

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez domer z działu Odżywianie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1234
Witam nie wiedziałęm gdzie umiescic ten temat wiec daje go tu... A wiec cwicze od 2 lat od 6 miesiecy z suplementami... Od jakiegos tygodnia zaczołem stosowac nowy preparat ktory jeszcze nie jest popularny w polsce ale napewno o nim słyszeliscie a mianowicie Shotgun ... podczas brania suplementu pojawił mi sie ogromny problem a mianowicie bardzo zaczeła bolec mnie watroba bol jest bardzo silny i dosyc czesto sie powtarza ;/

prosze Was o pomoc co mam zrobic czy zaprzestac stosowania suplementu ??
a moze jest jakas inna przyczyna ??
za wszelka pomoc serdecznie dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Jestes pewien ze to watroba i ze akurat od tego? Przestan na pare dni brac i zobacz. Moze masz wrazliwy zoladek lub inna tego typu dolegliwosc i biorac na czczo podraznia. Najlepiej idz do lekarza.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11710
Shotguna racze na czczo sie nie wcina Musisz odstawic na jakis czas jak mowil Domer zeby sprawdzic czy to aby napewno od tego. ew. spruboj zmniejszyc dawke

Zmieniony przez - SD-Camel w dniu 2006-12-02 12:21:35

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3487 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31473
no z tego co wiem, to watroba nie boli.

poczytaj sobie mojego posta o watrobie

linka masz w moim podpisie

- Siema. I jak, masz te zakwasy po wczorajszym wf ? Rozlał ci się kwas mlekowy?

+ No mam. Teraz czekam, aż go wp******i glukoza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1234
jezeli to nie jest watroba to co moze mnie tak bolec ?? czyli Panowie radzicie zeby jak narazie nie brac odzywek ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 503 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10016
ja biorę NoS od 3 tygodni i na żadne bóle nie narzekam. NoS wcinam tak jak polecają czyli ok 20 min przed treningiem. odstaw może na jakiś czas suplement lub zmniejsz dawkę. Bierzesz tak jak nakazują? czyli jedną miarke dziennie i tylko w dni treningowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1234
biore shotguna kazdego dnia ... w dzien treningowy przed treningiem a w dni wolne od treningu rano naczczo... widziąłem jaka jest miarka w nox'ie ale ta w shotgunie jest dwa razy wieksza ;/ chyba za duze porcje i trzeba brac połowe miarki ale jak narazie odstawie suplement pozniej bede brał po polowie miarki a jezeli bedzie nadal bolało to chyba zrezygnuje z tego preparatu ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 503 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10016
gdzie przeczytałęś żeby brać NoS w dzień nietreningowy z rana na pusty żołądek?
Ja biore TYLKO w dzien treningowy, w dzien NTR nie biorę wcale. Biore tylko jedną miarkę dziennie przed treningiem. Zrób tak samo, może bedzie lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 212 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18987
mozesz mi wyslac kilka probek i zobacze czy u mnie bedzie tak samo
bo tak to ciezko powiedziec
yo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
dziwna sprawa,
osobiscie nic nie odczuwam, znajomi ktorzy stosują to samo.

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
zacznij go łykać tylko przed treningiem, być moze źle reagujesz na tak duzą ilosc no-boosterów.

Czyli łyknij 30 min przed siłką TYLKO.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzeźba (kreat,dextroza,tauryna)

Następny temat

HP.......

WHEY premium