SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shock+Storm

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9131 Napisanych postów 82862 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 700858
patrząc w profil ,to zdecydowanie masz rację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64193
j/w nie kupuj niczego zacznij porzadnie jesc

"Tylko Bóg może nas sądzić..." ACAB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 355
nie, ćwiczę regularnie 3 razy w tygodniu nieważne czy przed wakacjami czy ku..a we wrześniu, nie osądzajcie ludzi jak nie wiecie.
a co do profilu - jestem hardgainerem i naprawdę bardzo trudno mi przytyć. A i tak przytyłem w ciągu 1,5 roku 20 kilo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64193
no to zacznij od zwyklego mono miales jakies cykle juz? i tak bez diety nic nie zdzialasz

"Tylko Bóg może nas sądzić..." ACAB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 355
tak jeden cykl na mono, przerywany chorobą, dlatego efekty onieśmielające nie były ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64193
to kup za te pieniadze: filet z kurczaka,jaja,bialy ser,tune,kasze,ryz i lepiej na tym wyjdziesz

"Tylko Bóg może nas sądzić..." ACAB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1814 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17188
Mam pytanie:
w tygodniu zamierzac kupic STORM + Shock universala, Amino anabol professional+ carbo
O ile z carbo nie bedzie problemu, jak polączyc 3 pierwsze odżywki?
Trenuje 3xtydzien + 2xtyg basen....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64193
Sarcev
dt:storm rano , shock przed trenem , storm po treningu,
dnt:storm rano
aminokwasy okolotreningowo
carbo jak juz po treningu
pozdro

"Tylko Bóg może nas sądzić..." ACAB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1814 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17188
co masz na mysli okolotreningowo? Myslalem zeby brac przed treningiem? Duzo strace biorac amino w pracy? powiedzmy ok12, trenuje o 18-19...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64193
IMO najlepiej przed treningiem po treningu przed snem wtedy kiedy miesnie bardziej podatne na katabolizm

"Tylko Bóg może nas sądzić..." ACAB

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cm3 + mono + carbo

Następny temat

NOW FOODS DAILY VITS dobre sa?

WHEY premium