SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shake your ass II with TREC Nutrition!/MALI pods. 21

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29081

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 935 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27624
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tobie też wszystkiego naj dziewuszko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
Jak milusio wejść w DT i zobaczyć tyle pięknych życzeń! Dziękuję kochane! Jesteście wspaniałe!! I Tobie Martuś dziękuję za pozwolenie na spam

Jestem po treningu (jakoś żyję), ale wrzucę wszystko jutro...na chwilę obecną mogę dzisiejszy trening skomentować bardzo krótko:



pełzam do łożka

Zmieniony przez - Mali w dniu 2013-05-22 23:49:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 769 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32673
O kurcze nie zdążyłam wczoraj, wszystkiego najlepszego Malinka mam nadzieję, że nie będzie bana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
Chuda - dziękuję Marta ma dobre serduszko

ŚRODA 22.05.2013
DZIEŃ 38 TYDZIEŃ 6


Micha czysta

Warzywa: sałata lodowa, ogórki, pomidory, troszkę cebulki, rzodkiewka, kiełki rzodkiewki, kiełki brokula

Napoje: herbata zielona, woda

Suple: hepaplus, wiesiołek, siemię, błonnik HUSK, TRAN, chrom, zma, VITA-MIN dla kobiet, policonasol , CLA (6), L-carnitine (6)

Przyprawy: cynamon, pieprz, sól, anyż, kardamon, papryka czerwona słodka



TRENING 3

NOGI

4 obwody zajęły mi 2 godziny mam nadzieję, że kolejny trening zrobię troszkę szybciej, bo już będzie na mojej norweskiej siłowni

Rozgrzewka 8 minut orbi

rozgrzewkowy obwód - starałam się wyczuć ciężary i sprawdzać technikę w lustrach musiałam też zapoznać się ze sprzętem na siłowni - co, gdzie i jak...
skakanka była tylko dwa razy w czasie rozgrzewki- brak miejsca na skakanie

Po rozgrzewkowym myślałam że wyzionę ducha... tak mnie uda piekły, że przy niektórych ćwiczeniach to musiałam robić kilkusekundowe przerwy ledwo co poruszałam się po sali

A to dopiero była rozgrzewka czułam się jak po godzinnym treningu...

Obwód 1: 20 powt.
Obwód 2: 15 powt.
Obwód 3: 10 powt.

Przysiad z hantlami

2,5kg/5,5kg/5,5kg

słabo mi szło, nie umiem wykonac porawnie przysiadu - kolana za bardzo szły do przodu (takie miałam wrażenie) i problem z powstaniem tak jakbym miała słabo rozciągnięte mięśnie

Przysiady z wyskokiem

cc/cc/cc

Uwielbiam podoba mi się to ćwiczenie ale czułam mięśnie i to porządnie

Skakanka 2 min

Szło ciężko; szczególnie 2 i 3 obwód to masakra! nie było 2 min za każdym razem +/-...w pewnych momentach to miałam tak ciężkie nogi, że nawet 2 razy nie mogłam skoczyć czasem musiałam robić jedno odbycie między skokiem bo na szybsze tempo nie było sił...a 2 minuty to tak się dłużyły i co chwilę na stoper czy czas minął

Wypady chodzone

cc/2,5kg/8,5kg

lubię ale już pod koniec obwodów były problemy z równowagą...

Wypady z przeskokiem

cc/cc/cc

już w rozgrzewce po 10 powtórzeniach umarłam - tak paliły nogi, walczyłam do samego końca o każde powtórzenie...i tak już w każdym obwodzie było

Skakanka 2 min

jw

MC

ok.25kg/40kg/50kg x6

Szło dobrze w 1. obwodzie nie jestem pewna wagi sztangi...ale niestety w 3 obwodzie przesadziłam...dopiero po fakcie dowiedziałam się, że sztanga ważyła 20kg (jakaś lekka się wydawała)

RDL z hantlami

8,5kg/10,5kg/15kg

miałam problemy techniczne...o wiele trudniej z hantlami niż ze sztangą...

Skakanka 2 min

jw

Prostowanie nóg na maszynie

25kgx14/25kg/30kg

dziwna maszyna...za krótka jestem i nie mogłam porządnie oprzeć się na maszynie (ta w Oslo ma na szczęście mozliwość regulacji) ale bolało i piekło...

Uginanie nóg leżąc

3 obwody - nie mam pojęcia ile kg - nikt nie potrafił mi odpowiedzieć na to pytanie...sztabki nie były opisane stara maszyna i jakoś gorzej mi się ćwiczyło niż na tej w Oslo

Wspięcia na palce - ośle wspięcia

30kg/45kg/55kg

Uwielbiam! swietna maszyna i cwiczenie! Pierwszy raz trafiłam na oślą maszynę I like it

Skakanka 2 min

jw.

orbi, spokojnie 15 minut - odpoczęłam, ochłonęłam, skóra wróciła do naturalnego koloru to był prawdziwy relaks

Odczucia: mega ciężki trening! ale bardzooooooooooooo go lubię! byłam na typowej pakerni - ale wszyscy tacy mili, pomocni trener pokazał oślą maszynę, znalazł hantle jeden pomógł mi skrócić skakankę, drugi założył na sztangę 30kg a inny paker przejął się i powiedział do mnie: "wykończysz się" a ja na to "spokojnie, przezyję, jeszcze 1,5 obwodu"

w czasie treningu miałam zakwasy w brzuchu po wtorkowym treningu...po treningu - ledwo co chodziłam, ledwo co wyczołgałam się z samochodu i doszłam do domu... szczególnie łydki czułam...a dziś zakwasy w:
brzuchu
doopsku
udach
łydkach

i to mi się podoba

Dziękuję Martuś za ten dzień treningowy Pozwala ćwiczyć wytrzymałość psychiczną i fizyczną...i daje mięśniom w kość...teraz tylko proszę Was drogie mięśnie - rośnijcie rośnijcie

Uwaga: kupiłam WHEY Creamy Cocktaie Chocolate Delight - pyyyyyyyyyyyszny przepyszny! lepszego nie piłam

Zmieniony przez - Mali w dniu 2013-05-23 11:44:14

Zmieniony przez - Mali w dniu 2013-05-23 11:44:50

Zmieniony przez - Mali w dniu 2013-05-23 11:46:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
CZWARTEK 23.05.2013
DZIEŃ 39 TYDZIEŃ 6


Micha czysta rozkład:100B/30T/200W

Warzywa: sałata lodowa, ogórki, pomidory, troszkę cebulki, bakłażan

Napoje: herbata zielona, woda

Suple: hepaplus, wiesiołek, siemię, błonnik HUSK, TRAN, chrom, zma, VITA-MIN dla kobiet, policonasol , CLA (6), L-carnitine (6)



TRENING 4

Trening wygląda dość niepozornie, a daje w kość cały czas czułam jak nogi i doopsko pracowały dość ciężko było mi się ruszać z zakwasami po wczorajszym nożnym treningu ale bardzo podoba mi się ten obwód - przyjemny i męczący ZADOWOLONA!!


OBWÓD NA ZADEK+CARDIO


1. Wejście na podwyższenie bokiem + odwodzenie wyprostowanej nogi dochodzącej w tył 25 - 20 - 18 powt. na nogę

cc/1kg/ok.4kg

super ćwiczenie! nie miałam problemów z wykonaniem

2. Przysiad bułgarski na piłce 25 - 20 - 18 powt. na nogę

cc/cc/cc

ciężko technicznie...trudności z utrzymaniem równowagi; oiii piekło piekło!

3. Spacer w bok z gumą na nogach 30 - 25 - 20 powt. na nogę

cc/cc/cc

I like it

4. Unoszenie bioder, nogi oparte na piłce lekarskiej 3x 30 powt.

cc/cc/cc

super ćwiczenie! pracowało wszystko co musiało

5. Przysiad przy ścianie z piłką 25 - 20 - 18 powt.

cc/1kg/ok.4kg

przyjemne ćwiczenie; przytrzymywałam kilka sekund po zejściu w dół

60 minut cardio: 20 min orbitrek, 40min bieznia, marsz na max nachyleniu, prędkość 4.8-5.6km/h

teraz ledwo co wstaję i chodzę, a nawet jak siedzę to boli...doopsko i kończyny dolne odmawiają posłuszeństwa ale właśnie na to czekałam w tym tygodniu wspaniałe uczucie - wiem, że żyję i że nie marnowałam czasu na treningach!

Zmieniony przez - Mali w dniu 2013-05-23 22:44:42

Zmieniony przez - Mali w dniu 2013-05-23 22:46:52

Zmieniony przez - Mali w dniu 2013-05-23 22:48:30

Zmieniony przez - Mali w dniu 2013-05-23 22:49:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
PIĄTEK 24.05.2013
DZIEŃ 40 TYDZIEŃ 6


Micha czysta ale niedojedzona...nie dałam rady więcej wcisnąć...jakoś w Polsce nie mam tak wielkiego apetytu jak w Norge

Warzywa: sałata lodowa, ogórki, pomidory, troszkę cebulki, fasolka szparagowa, bakłażan, kapusta młoda, boczniaki

Napoje: herbata zielona, woda

Suple: hepaplus, wiesiołek, siemię, błonnik HUSK, TRAN, chrom, zma, VITA-MIN dla kobiet, policonasol , CLA (6), L-carnitine (6)





TRENING 5

BIC/TRIC/BARKI

Ten dzień treningowy też mi się podoba niestety robiłam w domu...nie zdążyłam na siłownię, zamykają o 20.00

słabo szło z ciężarami...wydaje mi się, że trochę za mało brałam...ale nie mam zbyt dużego wyboru w domq...a poza tym liczba powtórzeń 20 przeraziła mnie...

ćwiczenia z linką zamieniłam na gumę...

Musiałam ćwiczyć częściowo na piętrze, częściowo na parterze - czyli miałam schody do pokonania dobrze że poręcze są, to nie musiałam szukać laski ani kul
dziś w ogóle nie mogę chodzić - uda, doopsko, łydki BOOOOOOOOOOOOOOLĄ i to jak!!

1 seria rozgrzewkowa z 15-20 powtórzeń z wszystkich ćwiczeń w obwodzie

obwody właściwe

Obwód 1: 20 powt.
Obwód 2: 15 powt.
Obwód 3: 10 powt.

1. Uginania rąk z hantlami
1,8kg/2kg/6,8kg

chyba zaczęłam z za małym ciężarem, ale bałam się zacząć od 6,8kg...

2.Kick-backs z hantlami
1,8kg/1,8kg/4,3kg

bardzo cięzkie ćwiczenie...3 obwód prawie zabił mi rekę

3.Wyciskanie hantli stojąc
1,8kg/2/4,3kg

4.Skakanka 3 min

skakałam z wyimaginowaną skakanką...mojej mi dziś nie dowiózł kurier... łydki paliły...prawie nogi mi odpadły

5.Uginanie rąk z gumą
6.Prostowanie rąk z gumą
7.Wznosy rąk przodem z linką gumą

ciężko było, a myślałam, że to będzie łatwizna... biceps, triceps ładnie pracowały już mam zakwasy

8.Skakanka 3 min
jw.

9.Małe krążenia ramionami w przód
1.8kg/1,8kg/2kg

przyjemne ale ręce bolały

10.J.w. ale w tył
1,8kg/1,8kg/2kg

jw.

11.Skakanka 3 min
jw.

30 min aero na rowerku (zamiast na orbim)

Już teraz bolą mnie tricepsy...problemy z ruszaniem rękoma a co to będzie jutro??


Martuś, czy jutro w miejsce protokołu, mogę wykonać jakiś trening? ale chyba tylko w domu mi się uda (ale wszystko się okaże jutro)

może coś na wzór wczorajszego obwodowego na doopsko? albo nogi aerobowo z poprzedniego treningu?



Zmieniony przez - Mali w dniu 2013-05-24 23:30:31
Zmieniony przez - Mali w dniu 2013-05-24 23:31:42
Zmieniony przez - Mali w dniu 2013-05-24 23:59:14

Zmieniony przez - Mali w dniu 2013-05-25 00:01:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Żadnych kombinacji, nie robisz nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Walka z hormonami od 29lat, cel: redukcja

Następny temat

Shake your ass with TREC Nutrition/lorane pods. 9

WHEY premium