SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shake - pytania

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 672

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 153
Witam, potrzebowałbym porady dot. shaków. Na starcie powiem, że mam treningi 3/4 razy w tygodniu około godziny 18 oraz nie stosuję odżywek. No to jazda z pytaniami:
1. Czy są one wogóle dobre?
2. Jakie wartości powinien mieć koktajl do popijania w szkole (do godziny 13/14)?
3. To samo po treningu - tutaj sprostuje - wiem o posiłku ale chodzę na siłownie z basenem i zanim wrócę do domu chciałbym jakoś uzupełnić stracone wartośći?
4. Czy w dzień kiedy nie ćwiczę wygląda to tak samo jak w te co ćwiczę?
Dodam również, że moim celem jest bardziej masa niż redukcja. :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
1. Jak zrobisz smaczny to tak. Ja ostatnio bazuje na płatkach jaglanych i mleku kokosowym
2. Jak najwyższe wartości, wysoka gęstość odżywcza bo nie wiem o co pytasz
3. Zależy jak wygląda przerwa po siłowni i jak wygląda basen ( jak długo )
4. Zależy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 153
Okej
2. Chodzi o to że np w czasie szkolnym wieksza ilośc węgli a po treningu więcej białka, więcej owoców itd.
3.Posiłek jestem w stanie zjeść jakieś 1,5/2h po zakończeniu ćwiczeń
4. Od czego zależy


Zmieniony przez - Jakubekbubek w dniu 2016-09-13 21:26:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
1 Kwestia upodobania, ale możesz zakupic sobie np odzywkę białkową i wzbogacić takiego szejka o białko i wtedy woda czy mleko, banan, odżywka, kiwi, pomarancz i blendujesz wszystko, dodając wody zmieniasz konsystencje
2 to zalezy od twej diety, jak liczysz kalorie to musisz się odpowiednio wpasować w bilans.
3 zależy jak wyglądały np poprzednie posiłki przed treningiem, jak były bardzo odzywcze to nie ma co się spieszyć z uzupełnianiem po treningu
4 też mozesz dać jakiegoś szejka

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 153
Ja osobiście myślałem, żeby do szkoły brać coś bardziej bogatego w węglowodany, taki bardziej lekki. Natomiast po treningu z większa iloscią białka i węgli z dodatkiem płatków owsianych itd. Co na ten temat myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Zalezy ile tych węgli ma być, bo równie dobrze i owocami można sprawe załatwić bez blendowania

Wszytsko zalezy od Twego odżywiania.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa i wydolność czy da się połączyć?

Następny temat

Jakie suple pomogą szybko zbić wagę ?

WHEY premium