SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sezon ogórkowy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9151

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oznacza to że prostowanie ramion na wyciągu oraz np. prostowanie ramienia w opadzie tułowia angażuje mniej włókien mięśniowych tricepsu niż ćwiczenia typu pompki na poręczach oraz wyciskanie w wąskim chwycie wykonywane z porównywalną intensywnością - krótko mówiąc te drugie daja lepsze efekty niz te pierwsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 654 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8641
Ok dzięki

<-- Nie, nie jestem łysa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No, wreszcie ktos się odważył zagłosować za skasowaniem, szkoda tylko że anonim - tak czy inaczej, dzięki za zainteresowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 654 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8641
Tyka czyżby za mało krytyki dochodzilo do Ciebie od innych??

<-- Nie, nie jestem łysa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
odpowiem Ci fragmentem z Egipcjanina Sinuhe Miki Waltariego : "A słowa ich były dla mnie jak brzęczenie much"

bawię się tym jedynie, nie dbając specjalnie o opinie - dopóki mnie to bawi to cos tu piszę, przestanie bawić - przestanę pisać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 654 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8641
Ale widze ze moje namolne brzęczenie dotarło do Twych uszu(a moze powinnam do uszu Pana/Majestatu )...ach czuje się zaszczycona

<-- Nie, nie jestem łysa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eeee tam .... jestem po prostu wrażliwy na ładne tyłki w avatarach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
16.
Przysiad do pozycji w której góra uda jest równoległe do podłogi został ustanowiony standardem aby móc oceniać poprawność wykonania boju podczas zawodów. Nie oznacza to jednak iż tak należy zawsze wykonywać przysiady. Jeśli posiadasz odpowiednią gibkość jesteś w stanie wykonywac znacznie głębsze przysiady i jesli ich nie robisz to ograniczasz sie ćwicząc w niepełnym zakresie ruchu. Głębokie przysiady stymuluja wzrost masy mięśniowej znacznie mocniej niż "równoległe".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
17.
Ćwicząc na maszynach spróbuj podnieść/wypchnąć ciężar dwoma rękoma lub dwoma nogami, ale w negatywnej fazie ruchu stawiać mu opór przy uzyciu jedynie jednej kończyny. Podwojone obciążenie w negatywnej fazie ruchu stworzy dodatkowy impuls do wzrostu mięśni. Ważny tu jest dobór obciążenia - musi być na tyle małe abyś unosił/wypychał je eksplozywnie, na tyle duże natomiast aby opuszczanie go pod kontrolą przy pomocy jednej kończyny wymagało sporego wysiłku. Dynamiczna faza pozytywna i powolna faza negatywna to doskonały bodziec dla wszystkich typów włókien mięśniowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
18.
Wielostawowe ćwiczenia złożone, takie jak przysiady, martwe ciągi, wiosłowania i wyciskania powinny stanowić minimum 3/4 twojego planu treningowego. Jeśli tak nie jest i głównie tracisz czas na wymyślne ćwiczenia izolowane to nie oczekuj znaczących efektów. Ćwiczenia takie w zbyt małym stopniu stymulują twój układ nerwowy i mięśniowy. Zresztą, najlepiej gdybyś wielostawowym ćwiczeniom złożonym poswięcał 100% czasu!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kasza

Następny temat

bialko i ww

WHEY premium