SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sens dwutygodniowek?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4595

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak sobie czytam i widze ze nie tylko ja mam ten problem, w ciagu pierwszych 14 dni lapie blyskawicznie mase nawet ostatnio 9 kg, a potem nic, samopoczucie za***iste, sila nie spada masa nie rosnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1307 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6682
mam identycznie w ciagu 4-6tyg. nabralem masy 15kg a potem nic... a cykl byl 12tyg dlatego moj kolejny bedzie 6-8tyg.

Co do 2tyg. trzeba jednak sponkretyzowac na jakich srodkach cykl 2tyg. na dece IMO nie ma sensu... kolejne pytanie jest ile KG sie utrzyma po takim 2tyg.

Konstytucja Rp art. 5 ust. 1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 776 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3259
Z tytmi receptorami to nie taka prosta sprawa

receptory saa z samymi saa pozostają w stanie równowagi dynamicznej
więc to nie jest tak że hormon wiąże się z receptorem "NA AMEN" lub na jakis tam dłuższy czas stosunek kompleksów hormon-reeceptor do ilości wolnych receptorów zalezy własnie od stęzenia hormonu we krwi czyli kiedy ono spada spada ilość komleksów a więc i działąnie
więc to nie jest tak ze strzelisz duzą dawkę na poczatku i efekt będzie ci sie tzrymał nie wiem ile

Psychika jest jak haszysz, wydaje sie byc twarda i nieplastyczna ale po dostarczeniu odpowiedniej porcji energii łatwo daje się modelowac.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473
Moje doświadczenie jest takie cykle krótkie, szybkie, powodujące dość znaczne przyrosty w dwa tygodnie, nie pozwalają na utrzymanie zdobytej masy (łatwo przyszło, łatwo poszło). Zresztą to co da się osiągnąć w pierwsze dwa tygodnie to prawie zawsze woda. Co do nasycania receptorów to był gdzieś na forum (może innym) artykuł o nasycaniu się receptorów, artykuł był poparty jakimiś tam badaniami i wynikało z nigo, że receptory przy długich i mocnych cyklach wcale się tak łatwo nie wysycają. Z tego co wiem ludzie wyczynowo trenując nawet o takich cyklach nie słyszeli, a dla mnie to wystarczający powód żeby się w nie nie bawić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
topik sprzed 2 lat..artlite ok wypowiem się
zapominacie o jednej sprawie-całhy schemat nie składa się z pojedynczego mikrocyklu dwutygodniowego(aczkolwiek i taki sposób paru osobom się sprawdził jako "booster" wyprowadzający ze stagnacji)lez z kilku 2tyg przedzielonych mostkiem/lajtowym odblokiem/off'em.
Oczywiście są wady i zalety,nie chce mi się rozpisywać więc powiem że to dobra opcja dla tych którzy źle znoszą długie cykle na długich estrach głównie przez wzgląd na sajdy i wolą małymi kroczkami posuwać się do przodu..

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
powiem tak - w przeciągu ostatnich 24 miesięcy nie zrobiłem ani jednego cyklu dłuższego niż 6 tyg,najwięcej na cykl zużyłem moze z 2 gr testa w przec 6 tyg(10 hubei'ow 100mg e2d+dura 10ml+lisć turka+30 amp siłabolinu=najgrubszy cykl w tym okresie)Równe 2 lata temu waga 92 bf ok8%/lbm ok 84/ w tej chwili waga 112 przy bf ok 17%/lbm ok 93/.W tej chwili kończę 2 i ostatni w tym roku cykl 6 tyg.Zredukuję bf do ok 10% i wystarczy mi
PS - chyba

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Najgorsze jest właśnie to chyba Mam dokładnie to samo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6477
Bad moze napiszesz jakis taki cyklik skladajacy sie z kilku mikrocykli ??
Jakie srodki, jakie dawki, mostek itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
wszystko zalezy od celu jaki sobie wyznaczymy,stażu itd,wiadomo ze poczatkujacy tu raczej trenu nie uwzględni,dawki i liczbe środkow tez trzeba indywidualnie dobrać.W moim przypadku wyglądało to mniej więcej tak(nie pamiętam już dokładnie):
1-14 meta 30 mg ed
1-11 prop 75 mg e2d
15-19 clom po 50 mg
14 dni off
1-14 wins 50 mg ed do10 dnia inj(zambon czyli pewnie w realu 25 mg) potem oral 30 mg ed,meta 30,35 mg ed
od 15clom i nolva bardzo light nie pamietam dokladnie ale w sumie6dni,potem 2 tyg przerwy tutaj cell pump i glutamina
1-14 oxanavar 30 mg ed
1-11 100 mg prop ed
15- 150 mg clom,10 mg nolvy
16-20 50 mg clom i 10 mg nolv off miałem niecałe 20 dni w ktorych suple jak zma i gluta,potem:
1-11 tren acetat w sumie zużyłem 5 amp po 60 mg aby sprawdzić na sobie działanie środka,tyle mi wystarczyło.Dorzuciłem ze 2 iniekcje propa po 100 mg,tu mogłem dołozyć ze 2 kontrolne szoty hcg ale w końcu nie zrobiłem,dałem w sumie 10 tabs nolvy.
Nastepną i ostatnia miałem zrobić na samym winstrolu aby podciachać.I tu zrobiłem głupi błąd który dosyć sporo mnie kosztował - zaniechałem wcześniejszego planu i przedłużyłem cykl.Przez pierwsze 2 tg byłem b.zadowolony więc pociagnałem dalej(la pharma 5 tabs ed)i od 4 tyg zaczeły się..spadki.Prawdopodobnie za wysdoki kortyzol,być moze popełniłem błędy treningowe bo dawki w sumie nie były wysokie.
Opisalem same saa,trzeba pamietac ze tutaj jest sporo mozliwosci co do manipulowania dietą i treningiem,takie małe szokowanie organizmu przyniosło (summa summarum)w moim przypadku zadowalajace efekty,a co najistotniejsze nie stwierdziłem długofalowych sajdów jak przy wcześniejszych cyklach.U osób wrażliwych na takie wahania hormonów może się taki makrocykl skonczyc niezłym "bajzlem w dyńce",dlatego jeszcze raz podkreśle ze taki schemat trzeba dobrac indywidualnie

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 776 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3259
zambon czyli pewnie w realu 25 mg ....
przepraszam co masz do firmy zambon nie to zebym oskarżał ale sie pytam z ciekawos bo tylko raz w zyciu stosowalem wino i bylo zambonskie i gdyby nie to ze wystepuja po nim ciagle zwichniecia i skrecenia to bym chyba cale zycie braz nie znam lepszego steryda
a jesli jest 50mg jest w rzeczywistosci 25mg to ja nie wiem co mi będzie po dobrym winie

Psychika jest jak haszysz, wydaje sie byc twarda i nieplastyczna ale po dostarczeniu odpowiedniej porcji energii łatwo daje się modelowac.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lysienie?!?!

Następny temat

Ciekawy jestem

WHEY premium