SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Seboo na redukcji

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2012

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19

Płeć

Mężczyzna

Waga

96

Wzrost

189

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

12%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

studia

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

basenx3, biegi x3. siłownia x5

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

bilans zerowy

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

jest dobrze

Stosowana lub planowana suplementacja

bcaa, aminokwasy proste, białko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1801
Witam.
Zamierzam troszkę się wyrzeźbić. I żeby była jasność nie tworzę tego tego wątku po to abyście mnie krytykowali po prostu chcę podzielić się swoimi opiniami a do tego wypróbować dietę o której ostatnio czytałem.

No więc zaczynamy...

Płeć : mężczyzna
Wiek : 19
Waga : 96
Wzrost : 189
Obwód klatki : 112
Obwód ramienia : 40
Obwód talii : 88
Obwód uda : 61
Obwód łydki : 42
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 12%
Aktywność w ciągu dnia : Studia
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 5x w tygodniu siłownia - Siłówka, basen, biegi.
Odżywianie : mam słabość do słodyczy, ale staram się ograniczać
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe : Nieznane mi
Stan zdrowia : problemy z kręgosłupem.- wada wrodzona.
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : aminokwasy proste i złożone.
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : Tak istnieje aczkolwiek jest to moje pierwsza rzeźba wiec wolałbym bez.
Stosowane wcześniej diety : masowa z której przeszedłem na bilans zerowy i utrzymuję już ją przez 3 tygodnie.

Tak więc jeśli chodzi o dietę to chciałbym wypróbować dietę opisaną w ......... i nie wiem czy mogę napisac autora i ksiazkę więc jakby co to na priv.

Według autora:
1 posiłek
3 białka jaj + jedno całe
200g zielonego groszku
2 kromki chleba pumpernikiem

2 posiłek
300g piersi z kurczaka
400g mieszanki ważyw
100g soczewicy

3 posiłek
omlet z szynką i tuńczykiem:
2 białka jaj
1 puszka tuńczyka
100g chudej szynki
30g płatków owsianych
1 pomidor
1 szczypiorek

4 posiłek
2 Serki wiejskie
30g płatków owsianych
1 jabłko

5 posiłek
1 duże udko z kurczaka
200g fasola czerwona

6 posiłek
Odżywka białkowa z oliwą z oliwek

Odżywki które planuję włączyć w dietę są to aminokwasy proste i złożone, białko. no i może jak się namyślę to jakiś spalacz.
BCAA będę stosował 4 tabletki po treningu nie ważne czy to siłowym czy aerobowym. Amiowkasy proste będę stosował po 1 tabletce po każdym posiłku. natomiast białko jako ostatni posiłek

Treningu nie będę rozpisywał zaznaczę tylko że będzie to trening siłowy 5 razy w tygodniu.Pn klatka, triceps. Wt bicepsy+ brzuch. Śr Plecy, przedramiona. Piątek. Barki kaptury. Sobota nogi +brzuch.
Treningi będą krótkie ale ciężkie i męczące.

Jeśli chodzi o aeroby to planuję zrobić to tak :
Poniedziałek basen.
Wtorek bieg długodystansowy o średnim tempie.
Środa basen.
Czwartek bieg długodystansowy o średnim tempie.
Piątek odpoczynek przed sobotnim treningiem nóg.
Sobota Basen.
Niedziela odpoczynek.


Tak więc jak na dzisiaj to wszystko postaram pisać jak najczęściej i dzielić się moimi wrażeniami.A tym czasem od jutra zaczynam.
Trzymajcie kciuki :) i liczę z waszej strony na pomoc jak bym czegoś nie wiedział.
Piątka.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Jak obliczałeś bf z ciekawości

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 399
http://www.linear-software.com/online.html

Skorzystaj z tego kalkulatora - 12% bodyfat to nie przyszło by Ci do głowy słowo redukcja :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
No wlasnie jak masz 12% tłuszczu to wygladasz dobrze no chyba że tniesz na zawody .
oblicz jescze raz to . Dieta wydaje sie ok patrz co bedzie sie działo po tygodniu.

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Dlatego mnie to zaciekawiło, dość duży wzrost, spora waga i dość niski BF, powinno to wyglądać dobrze.

Zmieniony przez - davidnth w dniu 2012-11-05 12:08:25

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 399
Co do słabości do słodyczy - ja też tak mam, zawsze jak muszę kupić batona w sklepie po prostu kupuje banana. Troche pomaga ale nie do końca.. możesz spróbować na sobie.. Najlepiej nie chodzić do sklepu głodnym i nie trzymać w domu żadnych zapasów słodyczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Jeśli np. przechodzi się z dużej podaży węgli na mniejsze lub ogólnie zmniejsza ich spożycie to może tak być.
Jednak spowodowane to może być również zbyt dużą ilością Candidy, albo silna wolna ch**owa

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
No a wiadomo jak leci jeden batonik to potem 40 :D albo ptasie mleczko to rozgrzewka jak dobrze siąde.
ale jestem ekto i wiadomka

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 399
Ja np. mam jeszcze efekt totalnego wyczerpania. Miałem przypadki gdize nie miałme siły podnieś tyłka z krzesła, wszystko mnie łamało jak przy grypie... Poszedlem kupiłem batona - od razu przeszło.. Do dzisiaj mnie ciekawi czemu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1801
No więc tak, Co do Bf to nie obliczałem porównałem swoją sylwetkę ze zdjęciami w necie i stwierdziłem że będzie to ok 12% i tak napisałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1801
Mam zamiar w następnym tygodniu przejść się do dietetyka i skonsultować dietę oraz chciałbym aby zbadała profesjonalnie ile mam tkanki tłuszczowej. Całego dnia nie mogę jeszcze podsumować ale jedyne co mogę powiedzieć to to że nie czuję uczucia głodu. Do tego czasu zrobiłem trening siłowy oraz miałem zajęcia ,,gry i zabawy ruchowe"- 3 godzinne więc teraz stoję przed wyborem czy iść pobiegać czy jednak nie. dodam że zajęcia te są w ciągłym ruchu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc z dietą na mase (?)

Następny temat

PYTANIA I ODPOWIEDZI

WHEY premium