SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Scyzoryki SPAMują vol.2

temat działu:

Informator ŚWIĘTOKRZYSKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 72050

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 391 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6589
Wg mnie było lepiej niż z japońcem. Ale i tak się zmęczył, końcówka tragedia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2598
szkoda Mariusza,ale to była dla niego niezła lekcja pokory:) niech sie weźmie za ostre za******lanie na treningach. W tej walce nawet garde kiepsko utrzymywał,praktycznie zero ciosów prosty nie mówiąc o hakach czy też sierpach.Jedyne co próbował w tej walce to mocne low-kicki,które nie starczą na zawodnika tej klasy co Silvia(chociaż on też jakiś za***isty nie jest).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 561 Wiek 59 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4838
może teraz zda sobie sprawę, że siła to nie wszystko. Głowa się liczy, technika, szybkość, wytrzymałość... Porywać się na gości z doświadczeniem na tym etapie to pomyłka...

w życiu najważniejszą rzeczą jest życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42
Cześć, mam pytanie, gdzie szukać rady jakiegoś trenera odnośnie diety oraz rozpisania treningu ? Sam się nie chce w to bawić, bo jestem lajkiem. Proszę ew. o jakiś kontakt jeśli łaska :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 561 Wiek 59 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4838
wszystko masz na forum w dziale dieta. Ale wiem, że na początku ilość materiału przyprawia o ból głowy. Fajnie, że zajrzałeś na spam. Zawsze Ci pomogę. Napisz co Cię interesuje to chętnie podeślemy jakieś linki. Podaj wagę, wzrost...

w życiu najważniejszą rzeczą jest życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42
Nie chciałem zakładać odrębnego tematu, bo tutaj zapewne przewija się wiekszą ilość czytelników ;) Zaglądałem do diety, i liczba linków jest przytłaczająca. Przejrzałem co po niektóre, i z tego co widze to białko, białko i jeszcze raz białko. Ale chyba też nie do końca, dlatego szukam porady. Zamieszcze Wam ten schemat :

Wiek: 17
Waga:85 kg
Wzrost: 194 cm
Cel do osiągnięcia: Rzeźba oraz Siła
Staż: 0
Aktywność fizyczna : 2,5 roku Karate Kyokushin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
u kogo ćwiczysz kyoka? u którego Kęćki?

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 561 Wiek 59 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4838
od czegoś trzeba zacząć. Więc tak:
Wprowadziłem Twoje dane do do kalkulatora Vitalmaxa. Przy założeniu, że trenujesz intensywnie karate 3 razy w tygodniu a na siłowni będziesz 3 razy trenował średnio intensywnie to powinieneś dostarczyć organizmowi 4193 kalorii dziennie (wysoki jesteś). W tym nie mniej niż 144,5g białka, 170g tłuszczy i 521g węglowodanów. Aby rzeźbić mięśnie trzeba je najpierw powiększyć. Podwyższyć masę ciała a potem je odsłonić redukując ewentualną tkankę tłuszczową.
Posiłków niestety 5-6 dziennie.
Ile czego jest w pożywieniu trzeba znaleźć w tabelach. Jak będziesz miał kłopot to coś podeślemy... Dodatkowo wiele niuansów. Jakie białko, jakie węgle, jakie tłuszcze jakie suplementy. Ale to potem...
Pytaj na bieżąco.

w życiu najważniejszą rzeczą jest życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42
sixth: u Krzysia w sp33 :)
silnica: Dzięki za wyliczenia :) Trenuje 2x w tygodniu do tego dochodzi jeszcze basen w sobote, 1h intensywnego pływania. Czyli białko na poziomie około 145 g, 170g tłuszczy, sporo cukrów bo aż 521 g. Mam link do tabeli więc wstępnie zobacze co bede musiał szamać.I tutaj dwa pytania:
Czy to co będe szamał, czyli odpowiednia ilość białka,cukrów,tłuszczy jest uzależniona od treningu ?
I czy aby napewno musze zwiększyć jeszcze mase?

Dzięki wielkie za pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 561 Wiek 59 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4838
ilości są uzależnione od treningu, rodzaju i intensywności. Każde wyliczenie to wynik uśredniony. Dopiero jak wprowadzisz nawyki żywieniowe związane z dietą to sam, oceniając postępy korygujesz te wartości.
Masa skoczy bo mięśnie urosną. Nie bój się. Jak Ci dojdzie 5 kg masy mięśniowej to i tak odbije się tylko na sile i sylwetce. Zakładam, że pójdziesz na siłownię. Na więcej wagi bym nie liczył bo to nie takie łatwe...

w życiu najważniejszą rzeczą jest życie.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Armwrestling Kielce <?>

Następny temat

Sklep z odżywkami w Jędrzejowie juz działa!!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium