SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Schnapik - redukcja start 8.12.2008

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli plan FBW radzicie panowie? Zamiast splita?

Zmieniony przez - schnapik w dniu 2008-12-05 17:21:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziś dzień jak codzień, po malutku układam plan. wieczorem dam do sprawdzenia. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 329 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2739
Tak FBW jest dobrym planem naprawdę polecam
jak będziesz sobie układał rozłóż na dni A i B dobra jest metoda 15 10 5 poczytaj sobie o tym i wybierz który Ci najbardziej pasuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ułozylem cos takiego:

Plan A:
- Nogi:
przysiad 3 s
wspiecia 2 s
- Plecy
wiosłowanie sztangą 2s
MC 2s
- Klatka
wyciskanie sztangi płasko 3s
-Barki
wyciskanie sztangi z za pleców 2s
-Bic
uginanie sztangą lamana 2s
-Tric
wyciskanie oburacz 2s

Plan B
- NOGI
przysiady wykroczne 3 s
wspiecia 2s
- Plecy
MC 3s
sciaganie drazka wyciagu szeroko 2s
- Klatka
wyciskanie hantli płasko 3s
- Barki
wyciskanie sprzed głowy sztangi 2s
- Bic
uginanie w podporze o kolano 2s
- Tric
pompki francuskie

Co tym sadzicie? Ile robic powtorzen co?
Pozdrawiam. Jutra start :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 329 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2739
Plan ułożyłeś bardzo dobry więc możesz spokojnie go robić tylko ja bym w dniu B zmienił uginanie ramion z hantlem w podporze o kolano na modlitewnik ze sztangą ale to ćwiczenie też możesz spokojnie robić a liczba powtórzeń w zależności od tego jaki masz cel: masa 12-6, siła od 6 w dół
ja polecam coś takiego że w poniedziałek bez względu na to czy to jest dzień A czy B robisz 15 pow, środa 10, a w piątki 5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OK. To jutro FIGHT :D i lecimy :P pozdrawiam do jutra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Noo i sie zaczelo :D nareszcie :) mam nadzieje, że dobrze rozplanowaną dietą, aerobami i siłownią dam rade osiągnąć wymarzoną sylwetke :) a więc tak:

DIETA
- wszystko ładnie, smacznie tylko twaróg i oliwa :/ twaróg popijam wodą... wiem, że nie wolno pic podczas posilku ale nie potrafie inaczej. Oliwe poprostu wale w siebie z łychy i już :]
zjadłem dziś 3 marchwie, papryki troche, ogórka, kapuste, więc warzywka ok. daje rade z dieta :)

TRENING
- rozpocząłem FBW. ale czuje sie conajmniej dziwnie. zrobiłem cwiczenia według planu ale nie czuje zadnych miesni, lecz jestem zmęczony jak koń po westernie. bardziej niz po zwyklym splicie. jak to u Was jest? jak jest ze zmeczeniem i pompą?

HIIT
- dzień treningowy więc nie zacząłem. pierwsze starcie jutro :P

AEROBY
- dzień treningowy wiec tez nie robiłem... a moze po silowni isc pobiegac? ale chce robic HIIT to jak to jest?

Ogólnie pierwszy dzień zapowiada sie całkiem OK. Pozdrawiam i do usłyszenia jutro. Piona!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 329 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2739
Dokładnie miałem tak samo żadnej pompy, nie czułem ćwiczonych mięśni ale byłem zmęczony. Taki niepozorny trening ale mi dał ładne efekty mam nadzieję że Ci również da efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli wszystko ok? bo myslalem ze cos zle robie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 329 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2739
Nie wszystko raczej w porządku wiele osób rezygnuje z tego treningu właśnie temu że nie czuć ćwiczonych mięśni wg mnie ten trening na początek jest w sam raz i daje naprawdę ładne efekty

Zmieniony przez - wiewi0r w dniu 2008-12-08 18:22:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poczatkujacy

Następny temat

Siłownia a trening w domowych warunkach

WHEY premium