SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Schizofrenia a odchudzanie? Prosze o pomoc!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4547

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 119
Witam, mam 23 lata, od 5 lat choruje na schizofrenie paranoidalna i przez te chorobe ogolnie poglebila sie depresja, tzn nie mam mysli samo ojczych ani nic z tych zeczy, ale stracilem chec do jakiegokolwiek wychodzenia na dwor, przytyłem bardzo dużo. Mam 173cm i waże 145kg. Otòz w przyszltm roku dostane wlasne mieszkanie i postanowilem na powaznie sie ogarnac, zmienic nawyki zywieniowe, schudnac i spedzac duzo wiecej czasu na powietrzu z ludzmi. Przez to wszystko strasz ie sie zmienilem. To tyle jesli chodzi o moja sytuacje ;) Wiem ze to moj piereszy post, ale czuje ze bede tu stalym bywal em ;). Teraz moje pytanie do ludzi tutaj obeznanych w diecie, silowni odchudzaniu: dodam jeszcze ze od stycznia 2013 roku zaczynam jezdzic na rowerku i na biezni i jakas sztanga badz hantrlki, brzuszki itp itd otoz prosze mi doradzic co moglbym zrobic by szybciej schudnac? Znalazlem jakies koktajle oczyszczajace organizm, l-karnityne. Koktajle bialkowe. Detox. Prosze was o pomoc i porade oraz przepraszam za literowki i/lub bledy w tekscie, pisze na telefonie :P Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Nie to, ze ja sie znam... I oczywiscie nie podwazam absolutnie wypowiedzi - ale czytam wlasnie i pisza niektorzy autorzy, ze rodzaj lekow takze moze byc znaczacy. Jesli tak - sprawa moze byc bardzo indywidualna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Witaj, a czy w Twoim przypadku (mam zdrowie na mysli) wchodzi w gre publiczna silownia?

Ogolnie - odchudzanie rozpoczyna sie od zbilansowanej diety. Jest to podstawowy i najwazniejszy zarazem warunek, ktory musi byc spelniony w przypadku staran o zrzucenie wagi.

Rzeczy ktore podales, jak koktajle oczyszczajace i inne dodatki, maja trzeciorzedne znaczenie. Drugorzedne ma trening, zrowno silowy jak i aerobowy.

Na poczatek - poogladaj sobie dzienniki ludzi tutaj i popatrz jak wygladac powinna dieta.

Aha, w dziale jest jeszcze ankieta, ale nie wiem czy dziala teraz.
1

Kapitan Wodka - Pol-Czlowiek, Pol-Litra

http://www.sfd.pl/Kapitan_Wodka__Pol_czlowiek,_pol_litra-t913097.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 119
Czesc, dzieki za szybka odpowiedz :). Otoz na razie to bede mial porzadny rowerek, bieznie oraz hantle, sztange troche kasy na suplementy jakiekolwiek pomocne oraz mnustwo czasu bo mam zamiar zrzucic polowe do konca 2013r mam nadzieje ze z wasza pomoca i w milym gronie. Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 119
Nie mozna edytowac ;( i dodam ze na razie nie za bardzo mi pasuje chodzic na silownie, na razie chcibym troche kg zrzucic, nabrac wiekszej pewnosci siebie i w tedy moge myslec o silowni, basenie i innych ciekawych zajeciach. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Rozumiem. I rozumiem takze, ze oczywiscie jestes pod stala kontrola lekarza specjalisty odnosnie swojej choroby?

Tutaj na forum dowiesz sie wszystkiego odnosnie diety i treningu, ale uwazam, ze Twoj przypadek jest delikatny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 119
Tak mam stala opieke lekarska :) Mieszkam aktualnie w uk a tu opieka jest dobra :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
https://www.sfd.pl/[art]_PIERWSZA_REDUKCJA__PRZYGOTOWANIE_DO_DIETY.-t681908.html 

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 469
Witam. Danny, kilka zasadniczych kwestii - czy ktoś w Twojej rodzinie również chorował na schizofrenię ? Druga zasadnicza kwestia - czy masz świadomość tego, że jest to choroba ? Od jak dawna się leczysz - oraz w jaki sposób zaczęła się u Ciebie schizofrenia - jakimi objawami ?

Pytam, bo mam znajomą, która ma jej objawy - a nie chce podjąć leczenia.
Uważa, że lekarze jej wmawiają chorobę.

Czy w momencie kiedy miałeś pierwsze objawy choroby - bałeś się, że może to być schizofrenia ?

Zmieniony przez - Redukcjawagi w dniu 2012-12-08 17:47:53

Zmieniony przez - Redukcjawagi w dniu 2012-12-08 17:49:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 469
U znajomej zaczęło się tym, że całkowicie wycofała się ze społeczeństwa - siedziała miesiącami zamknięta w domu - z nikim nie rozmawiała - potem stwierdziła, że to jest dar od boga - bo widzi duchy. Nie wiem czy można jakoś jej pomóc ??? W ogóle nie dociera do niej, że jest to schizofrenia - twierdzi, że lekarze to szpiedzy kosmitów, którzy chcą zamknąć ją w szpitalu i prowadzić jakieś eksperymenty medyczne.

Zmieniony przez - Redukcjawagi w dniu 2012-12-08 17:54:33
...
Napisał(a)
Usunięty przez LukaszK za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 469
...
Napisał(a)
Usunięty przez LukaszK za pkt 7 regulaminu
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po odstawieniu słodyczy i słodkich napojów nie mam siły do życia, co zrobić ?

Następny temat

Ocena dieta

WHEY premium