SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skuteczne odchudzanie z 112kg ? Proszę o pomoc ...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1173

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81
Witam wszystkich !

Od 5 tygodni odchudzam się. Ważyłem 122kg. Teraz spadłem do 112kg - 113kg. I waga coraz wolniej spada.

Moja dieta polega na tym, że po prostu jem mało bez tłuszczów.

Dodatkowo jeżdzę na rowerze codziennie - 30min do 60min.
Co mogę jeszcze zrobić aby moje odchudzanie było jeszcze
bardziej efektywne ?

Jakieś specjalne ćwiczenia ? Może dieta konkretna ?

A może jakieś fat burnery ?

Pozdrawiam serdecznie !

Nie słuchaj swoich lęków. Żądaj tego, co niemożliwe.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 274 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 113725
wez sie za lekture postow podwieszonych, bo to co robisz narazie wlasnie doprowadzilo do tego zastoju, a potem moze byc jedynie gorzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81
Dziękuję za linki.

Zapewne mój organizm przyzwyczaił się do niskiego poziomu kcal.

Ile czasu będzie potrzebował żeby wrócić do normalnego zapotrzebowania ?

Nie słuchaj swoich lęków. Żądaj tego, co niemożliwe.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Nie powinno to trwać długo. 2-4tyg, ale to też zależy od tego jak bardzo i jak długo katowałeś orgaqnizm w przeszłości, ile masz lat itd.

Generalnie, jeśli będziesz podążać za wskazówkami zawartymi w artykule i powoli zmieniać swoje nawyki, uprawiać odpowiednią ilość odpowiedniego rodzaju aktywności to zanim się obrócisz sylwetka zaczni się poprawiać.

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81
31lat
Dieta ostra - nawet 600kcal na dzien.
Spadło ok 8-9kg w tym czasie.
Czas - 5 tyg.

Czytałem te arty... i przeraża mnie fakt, że w zasadzie trzeba dość sporo jeść :)

Nie słuchaj swoich lęków. Żądaj tego, co niemożliwe.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
No stary, to przygrzałeś

Nie bój sie. Wszystko wróci do normy. Z początku to, co zrzuciłeś niestety powróci, ale to naturalna reakcja obronna organizmu - nie przeskoczysz. Później jak organizm się przyzwyczai, że dostarczasz mu tego, co potrzeba - zacznie skakać jak mu zagrasz.

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
niekoniecznie musi wrócić, bardziej bałbym się o problemy z układem pokarmowym jeżeli kalorie będą dokładane w nieumiejętny sposób.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja fatu proszę o ocene diety i treningów

Następny temat

Kondycja

WHEY premium