SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 857

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
waga 89 ,wzrost 176

1.
-omlet 6 jaj
-50g otręby owsiane
-zmiksowane jabłko z plastrem ananasa (polewa na omlet)

2.
-100g ryż paraboliczny/Makaron durum
-250 piersi z kury
-50g orzechy włoskie(zmiksowane)
-warzywa

między posiłkami 2 a 3
-whey protein 25 g białka + mały owoc

3.
-100g ryż paraboliczny/Makaron durum
-250g piersi kury
-warzywa

4.
-omlet 6 jaj
-50g otręby owsiane

między posiłkiem 4 a 5
-baton olimp pro 32 (25g białka)
-50g orzechy włoskie

5.
-250g twaróg chudy
-50g makaron durum

kcal nie licze bo to dla mnie zbyt ogólna wartość,wyliczyłem tylko białko g/kmc,węglami manipuluje w dni nie treningowe troche przycinam gdzie nie gdzie i patrze czy mnie za bardzo nie podlewaja albo krece wiecej aero ale w 4 posiłkach po 100g ryzu lub makaronu jest dobrze czasami zmieniam na pieczywo ciemne razowe ,tłuszcze sa mniej wiecej wyliczone ew. moze przydałoby sie dodac jakies dodatkowe dwa źródła dobrych tłu. ,chciałem zapytac czy ta dieta nadaje sie do budowania w miare suchego mięsa nrazie z obserwacji widze ze sprawdza sie (wyliczenia sa pod cykl saa 3g białka/kmc)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
KabaSss
waga 89 ,wzrost 176

1.
-omlet 6 jaj
-50g otręby owsiane
-zmiksowane jabłko z plastrem ananasa (polewa na omlet)

otręby zamien na płatki. po 50g otrębów to mozna wylądować na "tronie", albo dostać zaparcia

2.
-100g ryż paraboliczny/Makaron durum
-250 piersi z kury
-50g orzechy włoskie(zmiksowane)
-warzywa

między posiłkami 2 a 3
-whey protein
25 g białka + mały owoc

3.
-100g ryż paraboliczny/Makaron durum
-250g piersi kury
-warzywa

4.
-omlet 6 jaj
-50g otręby owsiane

wywal te otręby. blonnik czerpiesz z warzyw, nieoczyszczonych zbóz. jedznie 100g dziennie otrębów nie wrózy nic dobrego. to tzw. "szczota na jelita", ktora w duzej ilosci uposledza wchlanianie skladnikow odzywczych

między posiłkiem 4 a 5
-baton olimp pro 32 (25g białka)
-50g orzechy włoskie

5.
-250g twaróg chudy
-50g makaron durum

twarog daj poltlusty. makaron wywal, jesli nie jest to potreningowy a daj tluszcze

NIE WIDZE W DIECIE W OGOLE TLUSZCZU Z OLIWY, LNIANEGO, TLUSTYCH MIES, TLUSTYCH RYB.

kcal nie licze bo to dla mnie zbyt ogólna wartość,wyliczyłem tylko białko g/kmc,węglami manipuluje w dni nie treningowe troche przycinam gdzie nie gdzie i patrze czy mnie za bardzo nie podlewaja albo krece wiecej aero ale w 4 posiłkach po 100g ryzu lub makaronu jest dobrze czasami zmieniam na pieczywo ciemne razowe ,tłuszcze sa mniej wiecej wyliczone ew. moze przydałoby sie dodac jakies dodatkowe dwa źródła dobrych tłu. ,chciałem zapytac czy ta dieta nadaje sie do budowania w miare suchego mięsa nrazie z obserwacji widze ze sprawdza sie (wyliczenia sa pod cykl saa 3g białka/kmc)

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
lniany,oliwe dodam po dwie duze łyzki do warzyw w 3 posiłku ,narazie poki co z tłuszczy bazuje na orzechach włoskih i zółtek jaj, supli omega 3 ,węgle na noc moga byc one tez sa przydatne transportuja białko itp. troche jakby lepsza regeneracja robie tak od niedawna i nie podlewa mnie, nie wiem tez co masz do otrębów 50g to nie wiele nie sadze zeby usposledzały wchłanianie składnikow odzywczych nie w takiej ilosci

Zmieniony przez - KabaSss w dniu 2012-12-08 13:32:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
otrębow masz dziennie 100g. wegle na noc jak najbardziej mogą byc, o ile cale btw i kcal sie zgadzają i nie sposob sie nie zgodzic z faktem, ze lepiej sie po nich spi

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
dzieki , po za tym chyba nie ma sie za bardzo do czego przyczepic ? białko z prochu 2xdziennie moze byc chyba co ? moze troche t i w mozna byłoby lepiej oszacowac jezeli chodzi o ilosc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Schizofrenia a odchudzanie? Prosze o pomoc!

Następny temat

Dieta na masę do sprawdzenia

WHEY premium