SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie Proszę o Pomoc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16775
Witam wszystkich mam mały problem bo zamierzam sie odchudzić ale zabardzo nie wiem jak sie za to zabrać Czytałem na forum duzo postów na ten temat ale im bardziej sie zagłębiam tym większy mam mętlik w głowie Moze doradziłby Ktoś jak mam ułożyć diete i jakich produktów unikac a co jest wskazane jeść Dodam ze mam 19 lat waże 65kg przy wzroście 168cm. Najgorszym moim problemem jest brzuch na którym jest tłuszcz. Chodze na siłownie 4 x w tygodniu, 5 x w tyg. robie areoby ranno na czczo 60 min przy tentnie 130-160 ale od września bede musiał zrezygnowac z areobów bo wiadomo szkoła i ograniczomy czas PROSZĘ O POMOC DZIĘKI
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmm powinieneś się masować, jesteś początkujący na siłowni?
Zrezygnuj z fast foodów, słodkości, cukru stołowego wszystko po kolei. Z początku robi się mętlik czytając, nie przestawaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16775
Może sie jeszcze ktoś wypowie Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NIe odpowiedziałeś na pytanie czy początkujący na siłce jesteś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16775
na siłke juz 2 lata chodze z prerwami :)i troszke wiedzy posiadam na temat treningów ale jesli chodzi o diete to w tym jestem kiebski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na starcie napiszę abyś odpuścił aeroby na czczo I zajął się treningiem HIIT co do diety to popatrz w tematy podwieszone, jest tam wiele wskazówek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16775
trening HIIT jest lepszy od aerobów ? a diete jak mam sobie ułożyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
HIIT lepszy od aero, aero zwiększają zapotrzebowanie organizmu tylko.
Dieta redukcyjna w zależności od typu budowy ciała z ujemnym bilansem, popatrz jak przyśpieszyć metabolizm (poszukaj w podwieszonych działu Odżywianie). Warto abyś utrzymał metabolizm na obrotach przy redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16775
mam jeszcze jedno pytanie jaka polecacie odżywke wspomagająca diete. Myślem nad thyrotherm ale ona zawiera efke i nie wiem czy brac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16775
obliczyłem zapotrzebowanie organizmu i wyglada to tak :
65 x 24 = 1560
1560 x 1.2 = 1872
1872 - 500 =1372 tyle powiniwenm miec kalorii przy redukcji. Dobrze obliczyłem ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę (ektomorfik 65kg)

Następny temat

Spalić troche tłuszczu

WHEY premium