SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Scantel Pharma (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 300 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4817
BADRICH
Nie wiem czemu ale Rzezba mi wygladasz na brata blizniaka Dlugiego ( bez urazy) jesli o pisownie i styl chodzi. Wyglada to tak jakbyscie mieli jednego nauczyciela albo spali wtym samym lozku

Rzezba a ktos kto wyglada jak kupa startowalby na zawodach kulturystycznych? Jak kupa bez urazy ale w porownaniu do Phona to wygladasz Ty. W sumie jak kupa gowna. I to nie ma zwiazku ze scantelem.

Dla mnie phoneme zawsze bedzie kupa , bronisz kupy bo chyba sam umoczyles w gownie i teraz razem siedzicie wiec na co sapiesz skoro to twuj kolega od gownianej roboty to zachowaj to dla siebie cwaniakujesz ja reszta i oczekujesz czegos lepszego a moze myslisz ze masz prawo bany dawac hehe
A i podoba mi sie to co napisal Nacjol z tym Matolem. To bardziej pasuje do ludzi ktorzy nie znaja ortografi na poziomie 3 klas

podstawowki. Bo nie mowie juz jak ktos walnie byka w tordniejszym wyrazie ale ,,ktury,,to juz trzeba byc Matolem. I w sumie nie wiem po co ktos wymyslil nazwe typu dyslektyk jak Matol o wiele lepiej i dumniej brzmi

Zmieniony przez - BADRICH w dniu 2012-05-30 08:11:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
co ty tak wrzucasz swoje zdania pośrodku cytowanych postów innych użytkowników?
daj sobie już spokój,nie potrafisz się odgryźć a robisz z siebie gamonia.

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Chce cos ugrac pewnie jeszcze, a nuz sie ktos przylaczy i bedzie burda haha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 300 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4817
Ksiedzu i nacjol dobrze ze wy z siebe baranuw nie zrobilisciee wystarczy ze ktos wruci pare stron do tylu i wysnuje wnioski sam, jakie madrusie tu siedzą o ulomnym stopniu intelektualnym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1380 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46815
ja lecialem antka scantela gora 200 mg pozniej juz klopty zoladkowe mialem i przesyalem brac ale sila momentalnie skoczyla i woda naszedlem ogolnie odczucia jakbym pierwy raz bral mete fakt faktem seria ma znaczenie

dyslektykiem jestem :)
you have the big biceps:D
biceps is small dick its bigger:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Dobra, moze zawrzyjmy jakis uklad bo przeciez nie chodzi o to zeby sobie doyebac nawzajem. Ale przeciez nie siedza tu ludzie na kreatynie i gainerze, dlatego czasem kazdego ponosi. Jak ktos bledy robi to powinien robic wszystko by ich uniknac. Jak ktos np nie ma nogi to nosi proteze i stara sie wygladac i zyc normalnie, jak ktos jest chory to robi wszystko zeby chociaz wygladal w miare zdrowo. Z bledami problem jest naprawde niewielki jesli popatrzec na inne ludzkie problemy.

Czytac z bledami tez niby niewielki problem, ale jak tu piszesz tak to pewnie maile, smsy tez tak piszesz. Jakbym dostal takiego maila watpie czy bym go w ogole przeczytal jakby doyczylo to jakiejs sprawy na powaznym poziomie, zastanow sie nad tym, jak cie widza tak cie pisza.

Moze jestem nieobiektywny ale np Dugii ma swoj wlasny styl pisania hehe i jak jego posty czytam to mam usmiech na twarzy. Nie zebym sie smial ale wydaje sie on b sympatycznym gosciem.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2012-05-30 15:50:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 678 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51530
Dobra Nacjol, zgoda... Przybij!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Ja z toba kosy nie mam. Z nikim nie mam chyba. Przynajmniej teraz hehe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 678 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51530
Aaaa, tak na wszelki wypadek, żeby tak zostało I masz racje, kończmy, bo to do niczego nie prowadzi i zajmijmy się tym, co nas najbardziej interesuje... Co złego, to nie ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 455 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19510
dzieki za odpowiedzi.

Arek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zenegra 100mg sildenafil citrate (INDIA)

Następny temat

SNOVITRA-20 Vardenafil Tablets 20mg

WHEY premium