SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Scantel Pharma (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163440

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 284 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4982
kolega bierze bolda solo. i boerze go solo tylko dla tego zeby nie zlapac za duzo zbednej masy.celem bylo poprawienie jakosci miesnia bierze dawke 400 mg( filoka 2 ml) co 4 dni. po 9 tygodniach stosowania bez efektow postanowil zwiekrzyc dawke na 400mg co 3 dni. co z tego bedzie dopiero sie okaze. w kazdym badz razie jak mowie zaczynam miec co do tego bolda pewne obawy. nie mowie, ze jest to zly srodek, bo sam pamietam, jak bralem bolda razaka bylem naprawde zadowolony, po czym odnowila mi sie kontuzja i muysialem kuracje przerwac, a to co mi zostalo sprzedalem koledze, ktory stwierdzil, ze na jego nic nie dziala. jak pisalem wczesniej, tak czy inaczej wyprobuje tego boldka na sobie. kuracje zaczynam od polowy kwietnia, w kazdym badz razie przydalyby mi sie konkretne opinie od osob ktore ostatnimi czasy braly ten srodek i wiedza co to boldenon.

romek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
A czego kolega oczekiwal po tym srodku?
Znajomy u mnie bral go po Alphie w wakacje i sobie chwalil, ponoc nie poczul przesiadki i wszystko ladnie dzialalo. Bold nie lecial jednak solo. Ja jestem na tym boldzie od zeszlego tygodnia w dawce 600mg tygodniowo, wiec jeszcze za wczesnie na opinie. Pewnie za 3-4 tyg. bede mogl cos powiedziec. No ale tez nie lece go solo. Po jakichs 6-7 tyg. przesiadka na Alphe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bold solo to nie jest dobry pomysł. Przypuszczam że dlatego nie ma efektów. Ten środek z resztą jak i inne najlepiej działa z teściem. Solo to raczej można traktować jako kosmetyk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 284 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4982
jasne. tesc jako baza to podstawa jezeli chodzi o uwidocznienie sylwetki w takiej kwestii. ja jednak bolda uzywalem solo poniewaz trenuje tez inne rzeczy niz kulturystyka i niemoge sobie pozwolic na nadmierny wzrost masy i skok cisnienia tetniczego. na kolege nie wiem, czy w ogole zadzialal jako kosmetyk. najdziwniejsze jest to, ze jak go pytalem, o wzrost apetytu, co jest klasycznym przyadkiem przy boldzie to odpowiedzial mi ze nie czuje zadnej roznicy. co do zmiany z alphy na scantel tez nie wiadomo czy po zmianie nie dzialala, jeszcze alpha pharma ktora byc moze wlasnie rozkrecila sie na dobre. no coz... pozyjemy zobaczymy. zycze udanych przyrostow i czekam na relacje .pozdr;)

romek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
Solo bold to jest dobry na poprawę kondycji i na lupierz cudów nie ma sie co spodziewać. Po 9 Tyg to powinno być widać poprawę jakości chyba ze gowno je to i nie bedzie poprawy jakości. Dla mniebranie soło to strata pieniędzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 616 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44046
bralem bolda solo, nie polecam, wydolnosc w gore, ale samopoczucie w dol, dodaj 50mg propa co 2 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 678 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51530
Leciałem bolda scantela od końca sierpnia do grudnia 700mg ew, ale do tego, jako baza 750 enana normy i w końcu wiem, jak powinien działać dobry bold. Wytrzymałość na treningach, że mógłbym pół dnia ćwiczyć, jakbym miał oczywiście szwedzki stół na siłowni;) no i te żyły na łapach:0 Będę miło wspominał. Miesiąc przed końcem zjechałem drastycznie z dawki teścia i dałem pierwszy raz antuana (też scantela) ciągnąc dalej bolda i wtedy się żarty skończyły, ale to historyjka na inną okazję. W każdym razie bold na poziomie, moim zdaniem!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 275 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15590
Coorgan co masz na myśli żarty sie skończył y yyy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1936 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44135
wykonianie robi wrażenie wlasnie dostalem enana ale kod mi na strone nie wchodz... wychodzi na to ze pierwszy trafilem na wałka

SŁABI PSYCHICZNIE MUSZĄ ODPAŚĆ

Doping

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 437 Napisanych postów 751 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7368
no i wychodzi na to co osoba z boldem solo to inne przezycia

pozostaje nadal tylko na sobie sprawdzac, nic innego.

Ciężko jest lekko żyć

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zenegra 100mg sildenafil citrate (INDIA)

Następny temat

SNOVITRA-20 Vardenafil Tablets 20mg

WHEY premium