SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Scantel Pharma (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163863

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
ta franie to nie ten kolo co w temacie o balkanie jazdy robił? (bo nie pamietam juz)

ja specjalnie sprawdzilem ile mam soku i w boldzie jest rowniusie 2 ml. Innych sokow scantela nie mam, ale w boldzie jest 2ml.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 230
koszta produkcji tego sa tak samo niskie jak i innych zezzczy innych firm takie opakowanie to raptem 1-2zl taaaaaaaaak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
https://www.sfd.pl/Balkan_Pharmaceuticals-t631120-s166.html


nie to finax byl, ale sposob pisania podobny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 230
leastat to w drugim flakonie bendziesz mial 1,5ml pewnei
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 230
jakie to ma znaczenie kim jestem ?????? slucham ?? wkleic Ci zdjecie enana ktorego bilem i zamkniesz jadaczke ? ?? ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
nie bo wbilem tego bolda pare ladnych opakowan juz i nie zauwazylem zeby bylo mniej. Zostały mi 2 sloiczki aktualnie (nie bije juz) i z ciekawosci sprawdziłem, czy aby przypadkiem mi nie umknela ta ich "oszczednosc" wczesniej i nabralem i jest rowniutkie 2 ml. Prawdopodobnie tyle ile bylo we wszystkich wczesniejszych.

Mógłbyś troche zbastować? Nigdzie nie napisalem, ze kłąmiecie, wrecz przeciwnie stwierdzilem ze to jest ug i rozne rzeczy moga sie zdarzyc. Co nie zmienia faktu, ze w moim boldzie jest 2 ml.

(tak poza tym, to takie "dowody" sa dziecinnie latwe do sfabrykowania i jakbym chciał nie "zamknac jadaczki" to wklejenie zdjec nic by nie dało)



Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2012-04-15 16:45:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4404
a ty co? nastepny obronca sc do venoma. czy to ksiedzu twoje drugie konto?


Zmieniony przez - telkom12 w dniu 2012-04-15 16:32:24

Zmieniony przez - telkom12 w dniu 2012-04-15 16:33:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
lestat z tym ze nie ma tam pelnych 2ml to prawda bo i w cypio i w dece mam jakies 1,8 / 1,9 ml co nie zmienia faktu ze to o niczym nie swiadczy jesli chodzi o dzialanie.

Robicie celowo zamieszanie i spamujecie w te kilka osob, zwykly uzytkownik by napisal raz i by poyebal czyt. przeszedl by na innego laba. Nie szkoda wam czasu tak pilnowac ten temat o scantelu ?

Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 367
mam enana wlaśnie w ręku wyciągam igłą wszystko do cna jest 1,8 w ampie więć nie pierdoolcie głupot bo też widze że macie w tym jakiś inters!
jakby nie patrzał przycinka na soku jest na 10ml. soku sc. napewno conajmniej 1ml. za mało

Zmieniony przez - Budowlaniec w dniu 2012-04-15 16:38:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 230
Venomitowi nie szkoda czasu bronic tematu on tym zyje z tego sie utrzymuje musimyy to zrozumiec hhaahhahaha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zenegra 100mg sildenafil citrate (INDIA)

Następny temat

SNOVITRA-20 Vardenafil Tablets 20mg

WHEY premium