SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Scantel Pharma (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163845

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 300 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4817
Badrich wiem że to ironia jest
ale piszesz w tym momencie wyolbrzymione rzeczy pokaż mi post w którym napisałem że SC . nie działa ?
działać działa i jest enan ale ma zanizone stężenie

widzisz jak mi nie lezy cos w danym labie to to pisze a tym co nie pujdzie to juz o tym nie piszom bo sie wstydzom tylko czego to nie wiem cały rynek to jedna wielka podróba
większsosc wyrzuca do kibla i kupuje cos inego tak to sie konczy

jedno działa drugie nie ty wezmiesz SC. i powiesz ze jest super a mi niepodejdzie tylko jak ty brales to mugł byc inny proch a jak ja tez inny wkoncu to wszystko wiadomo z kąd idzie

Następna sprawa jest taka ze kazdy UG konczy sie czym upadkiem wczesniej czy puzniej i na koncu zawsze idom wałki albo lejom g**** może to juz koniec scantela niewiem mam to w dupie

jesli chodzi o skale laba jest wyrzsza bo robilem tam nie raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 257
rzezba te same osoby po mnie jechaly jak pisalem,ze npp lipne tak,ze wiadomo,ze diluja gownem i ublizaja tym co psuja im interes.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 257
dawajcie kazdemu dobry towar,a nie tylko znajomym to beda dobre opinie.nadal twierdze,ze puscili dobry i chu.owy towar ze scantela.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 300 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4817
Pamiętam te posty napisane było ze npp i deca nie działa i zaraz burza była no fajnie to widać z boku komu na czym zalezy a jak jeszcze sie wie kto czym kreći to już wogóle beka powstaje.

Nic trzeba pisac ze wszystko jest dobre wtedy ci w dupe będą wchodzic więćej nawet ci zaplacom za to ze chwalisz , dostaniesz profit miesięczny 2 ampy tego i 3 listki tego i karte rabatową z nickiem SFD dla chwalących scierwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
Rzezba nie przesadzaj.

Widze sobotni wieczor spedziliscie w doborowym towarzystwie i cieplej atmosferze

Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 300 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4817
kazdy robi to co lubi i co mu się podoba wkońcu zyjemy w demokrtatycznym Państwie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 870 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2251
Ale ja dla przykladu niczego nie bronie.
Sam biore tren enan z scantela i uwazam ze jest petarda.

Enan , deka, npp mozna kupic w aptece wiec po co brac undery?

Mnie tylko smieszy to bohaterskie dzialanie. Jak masz pewny enan iran to po co brales ze scantela? Nie szanujesz wlasnej dupy? A wymagasz by sznowali ja inni?

W życiu nie ma nic za darmo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 870 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2251
A i popracuj nad szczytem bicepsow bo zyly fajnie wyszly ale nie ma ta reka ksztaltu. Przy poziomie bf takimze ze tak zyly wychodza to musi byc ksztalt tych miesni. A reka wyglada na ulana z wyluskanymi zylami na wierzchu. Lub masz za wysokie Cisnienie.

To juz nie jest ironia tylko rada kolegi I zacznij cwiczyc nogi

W życiu nie ma nic za darmo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
nadal twierdze,ze puscili dobry i chu.owy towar ze scantela.

Przeciez to ug, rozne serie sa. Klocicie sie jakby to apteka byla hehe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Hahaha, Rzezba, gimbusie, powinienes jakis kabaret zalozyc, bo teraz to juz tylko smiac mi sie z Ciebie zostaje:) I predzej bym uwierzyl slowom politykow niz Tobie:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zenegra 100mg sildenafil citrate (INDIA)

Następny temat

SNOVITRA-20 Vardenafil Tablets 20mg

WHEY premium