SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Scantel Pharma (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
to ja ci moge odpisac: kolejny hajter scantela, ktory ma w tym interes, bo ludzie nie chca kupowac /tu wstaw nazwe ug/ ktorym handluje. Takie przepychanki do niczego nie prowadza, dlatego koncze juz udzielanie sie w tym temacie. Od dłuzszego czasu obserwuje ta dyskusje nie uzielajac sie w tej kwestii i jedyne co moglem od siebie /i dla siebie takze/ zrobic to sprawdzic ile mam soku w sloiku. Mam 2 ml. Sprawdziłem, napisałem to na forum, bez zbednych teorii, hajtowania czy bronienia, ot suchy fakt.
Tyle z mojej strony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 367
Widać jak huuuj kto broni tematu to ma w tym interes!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 230
lestat racja tylko ug jak kazde inne ale te nawijanie makaronu na uczy ze to towar 1klasa to w dupe nie idzie pimpowane na okolo przez te same osoby robi sie powtorka z tego co dzialo sie z pmp pimpowane bylo ak samo jak i scantel !!!! a jedna firam i druga reke sobie moga podac z tym ze pmp dziala w miare dobrze lecz brudne, scantel wydaje sie czysty a nie działa dobrze taka prawda!!! jednak pimpem jedni drugim nie odbiegaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
ja nie twierdze, ze u was nie ma tych 1,8 czy ilus tam. W moim boldzie jest 2 ml. Nie wiem, moze w kazdym boldzie ze scantela sa 2ml, a w enannach 1,8, chvj wie, teorii mozna wysnuc 1000. W moim boldzie sa 2ml, tyle. Innych soków scantela nie mialem w ręku.

Akurat suste pmp tez mialem okazje przybic. Nie wiem jak z dzialaniem, bo po 3 szotach skonczylem gdyz we flakonie zauwazylem plywajace syfy.

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2012-04-15 16:43:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
Zainwestowalem kilka stow i dopiero odpalam te srodki, ja tu nie udzielam sie codziennie tak jak wy od kilkunastu stron ;)
Dziwi mnie ta nagonka bo wierze ze soki sa dobre, wiec nic innego jak to co lestat napisal nie wchodzi w gre...
Lestat moze bold tak ma ze jest rowno :)

"Glupcy moga jedynie opluwac"

Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 367
wierzyć można efekt placebo -gorzej z rozczarowaniem jesli chodzi o dzialanie nic nie mówie bo dopiero bende bil ale soku fakt- jest mniej sam sprawdzilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Dlaeczego jakis mod nie zrobi porzadku z tym, za przeproszeniem, burdelem? Temat sie totalnie rozmywa, bo kilku antypimperow prawdopodobnnie sprzedajacych srodki innych firm niz SC robi tutaj syf przedstawiajac jakies wyssane z palca wizje. Kazdy kto ma mozg widzi, kto ma w czym interes i to robi sie zenujace. Przez indywidua pokroju frania, szefo czy inny telkom wiele tematow staje sie bezuzytecznym smietnkiem, a nie zrodlem opiniotworczym.

Osobiscie bralem z SC tren, bold. Wszystko dziala pieknie.
Zadnych idiotycznych kodow nawet nie sprawdzalem. W ampach jest 2ml. +/- 0,1/0,2 strat w igle. To byly srodki, ktore zakupilem z pierwszej serii, z ktorej wciaz mam odlozonego trena i mastera dla siebie.

Znajomi, z ktorymi na co dzien widuje sie na treningach probowali: enan, master, deka. Wszystko pieknie u nich smiga, sa bardzo zadowoleni i planuja dalsze cykle na srodkach SC. Nie wiem jaka to byla seria, ale na pewno kupowali sobie te srodki co najmniej kilka miechow po mnie, wiec pewnie jakas nowsza. Byc moze ma tez tu znaczenie fakt, ze nie traca czasu na sfd i nawet nie odiwiedzaja tego forum, a zamiast tego wbijaja, trenuja, jedza i odpowiednio duzo spia, a do tego maja pojecie o sporcie, ktorym sie zajmuja. Nie, nie byc moza - to na pewno ma podstawowe znaczenie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 230
Tak teraz negatywnee wypowiedzi zostana pokasowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
to nie sa wypowiedzi to jest trolowanie...

Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Frania, masz to nowe konto od 16 dni i od razu widac, jaki masz interes w wylewaniu pomyj na SC. Wypowiedzi takich prowokatorow i pimperow/antypimperow jak Ty powinny byc od razu kasowane - najlepiej razem z kontem. Twoja wiarygodnosc jest nie wieksza niz Maciarewicza jako eksperta awiacji;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zenegra 100mg sildenafil citrate (INDIA)

Następny temat

SNOVITRA-20 Vardenafil Tablets 20mg

WHEY premium