SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Salbutamol - jak stosować w celu poprawy wydolności wytrzymałości.

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 4287

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 548
Cześć Wam!

Za nieco ponad miesiąc mam sprawdzian z coopera (bieg ciągły 12 min, jak największy dystans). Trening leci swoją drogą, ale chciałem się wspomóc Salbutamolem tabletki 4mg. Szukałem podobnych tematów na forum jest są róże porady w dawkowaniu itp.

Czy ktoś stosował Sally w podobnym celu lub ma wiedzę i mi pomoże?
Z góry dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam :)


Zmieniony przez - Gaultier89 w dniu 2019-04-29 17:15:16

Lepiej zacząć późno, niż w ogóle.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 548
Poprawcie mnie proszę jeśli się mylę

Skoro po zażyciu Sally podnosi mi się tętno to to nie działa negatywnie przy wysiłku? Przecież to męczy serce a jeśli jeszcze dołożę bieg to już całkiem. Jak z tym jest?


Zmieniony przez - Gaultier89 w dniu 2019-05-16 15:21:01

Lepiej zacząć późno, niż w ogóle.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
regulamin-ankieta działu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 548
1. WIEK: 25lat
2. WAGA: 79kg
3. WZROST: 176cm
4. WYMIARY:
-biceps: 36cm
-klatka: 98cm
-udo: 58cm
-talia: 86cm
5. STAŻ NA SIŁOWNI: aktualnie przerwa rok od siłowni, wcześniej 2 lata
6. DIETA: brak szczegółowej diety, staram się jeść zdrowo
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8. TRENING: trening biegowy przygotowujący do biegu coopera
9. CEL CYKLU: zwiększenie wydolności i wytrzymałości biegowej
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: brak
11. POZIOM BF%: 15-20 (?)
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ektomorfik
13. STAN ZDROWIA: bez zastrzeżeń
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): dobra
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 115
-martwy ciąg: 130
-przysiad: 120

Główne pytanie to jak dawkować Salbutamol 4mg, czy w dni nietreningowe również brać? Test mam 29 maja.


Zmieniony przez - Gaultier89 w dniu 2019-04-29 19:42:43

Lepiej zacząć późno, niż w ogóle.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
przede wszystkim musisz sprawdzić jak zareagujesz na to już wcześniej na pewno nie w dniu testu bo znam takich co im mega pomogło i takich co zawalili dzięki takim poczynania testy/sprawdziany

wrzucaj sobie przed treningiem dawki -zaczął bym od 8-12 mg i doszedł do max 32 mg mnie taka dawka już mocno trzyma
i jak dawka ci podpasuje do treningu to wrzucaj tylko w dni treningowe i wtedy dasz w dniu sprawdzianu i będziesz wiedział jak organizm zareaguje

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699780
Osobiście bym sobie darował sally , jeżeli wcześniej nie testowałes to teraz już trochę późno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 548
lodzianin1
przede wszystkim musisz sprawdzić jak zareagujesz na to już wcześniej na pewno nie w dniu testu bo znam takich co im mega pomogło i takich co zawalili dzięki takim poczynania testy/sprawdziany

wrzucaj sobie przed treningiem dawki -zaczął bym od 8-12 mg i doszedł do max 32 mg mnie taka dawka już mocno trzyma
i jak dawka ci podpasuje do treningu to wrzucaj tylko w dni treningowe i wtedy dasz w dniu sprawdzianu i będziesz wiedział jak organizm zareaguje


Dzisiaj pierwszy raz biegałem po jednej tabletce 4mg i szczerze nic nie czułem. Wyczytałem żeby stosować po 4-5dni 4mg potem 8, 12, 16, 20mg. Mówisz żeby nie stosować w dni nietreningowe? Biegam 4-5x w tygodniu

Lepiej zacząć późno, niż w ogóle.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 548
flex1976
Osobiście bym sobie darował sally , jeżeli wcześniej nie testowałes to teraz już trochę późno


Dlaczego tak sądzisz? W takim razie poleciłbyś coś innego?


Zmieniony przez - Gaultier89 w dniu 2019-04-29 20:16:40

Lepiej zacząć późno, niż w ogóle.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699780
Bo znam osoby które tolerancje wyrabiają ok 3 tyg i dopiero po tym okresie poprawiaja wydolność ,j
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 548
Ja mam 4 tygodnie ;) wychodzę z założenia, że jeśli urwę choćby 30sekund to warto brać Sally

Lepiej zacząć późno, niż w ogóle.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 548
Ale dalej nie mam info co do stosowania Salbutamolu :/

W dni nietreningowe brać? Jak ze zwiększeniem dawki? Wczoraj przed bieganiem wziąłem 4mg i raczej nic nie czułem, dzisiaj wziąłem 8mg i juz wydaje mi się ze czułem drgania miesni



Zmieniony przez - Gaultier89 w dniu 2019-04-30 21:39:43

Zmieniony przez - Gaultier89 w dniu 2019-04-30 21:41:19

Lepiej zacząć późno, niż w ogóle.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100293
Dawka jak ze wszystkimi każdy ma inną tolerancję.

Kompleksowe prowadzenie online.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót do dawnego poziomu testosteronu

Następny temat

Imperial wynik badania krwi

WHEY premium