SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sakakibara - krótki wywiad

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2276

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 386
25 XI 2006

Sakakibara: „Sprawie, że Pride będzie silniejsze. Pride-Bushido było pudełkiem z zabawkami (toy-box - ???). Rozważaliśmy różne plany i coś się narodziło. Wprowadziliśmy kategorie wagową lekką i półśrednią. Wyszła z tego nowa siła. Bushido było specjalna galą dla zawodników wagi lekkiej i średniej. Teraz ten oddzielny system to nonsens. Bushido i Pride zostaną zjednoczone w 2007 roku w jedną galę, z zawodnikami wagi ciężkiej jak Fujita i lekkiej jak Takanori Gomi."

Pytanie: To całkowity koniec Bushido?

Sakakibara: „Bushido stanie się nazwą dla zagranicznych gal Pride."

Pytanie: Jak zmienicie Pride Grand Prix?

Sakakibara: „Planujemy żeby GP dla każdej kategorii wagowej odbywało się co cztery lata, jak igrzyska olimpijskie. Więc w 2007, będzie GP tylko w jednej kategorii wagowej. Wszystkie inne gale będą numeryczne (wiecie Pride 34, 35 itd. - mój dop.) i będą zawierały walkę o tytuł. Na każdej z tych gal będzie walka o tytuł."

Pytanie: W następnym roku Pride będzie istnieć od 10 lat. Zrobiliście rewolucję!

Sakakibara: „Tak, tą pierwszą rewolucją jest luty 2007, gala w USA. Wanderlei Silva walczy w obronie tytułu i będą fighterzy z 4 kategorii wagowych."

Pytanie: Jaśli na każdej gali będzie walka o tytuł, to czy będziecie tworzyć nowe kategorie wagowe?

Sakakibara: „MMA w USA ma kategorię super ciężką i jest też możliwe, że wprowadzimy jedną poniżej lekkiej (73 kg). Jednak nie jest konieczne robić to wszystko na raz. Rozważymy te opcje krok po kroku."

Źródło: starzworld.com tłumaczenie: ja

To be Da Man
You gotta beat Da Man!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 386
"it is possible we would make a under lightweight (73kg) class"
Chodzi o zrobienie kategorii poniżej lekkiej. To 73 kg dotyczyło lekkiej.

To be Da Man
You gotta beat Da Man!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4031
no to ladne zmiany sie szykuja ;] wiecej walk pewnie bedzie na kazdej gali i dobrze :P

grappling jest moim berlem, parter moja korona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 751 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3652
Wg mnie to bardzo dobre posunięcie ze strony DSE.

Kto zyje bez niebezpieczenstw, nie zyje wcale ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 750
Mi tez sie widzi ;D;D ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu

Fight Fight Fight

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
"Planujemy żeby GP dla każdej kategorii wagowej odbywało się co cztery lata, jak igrzyska olimpijskie. Więc w 2007, będzie GP tylko w jednej kategorii wagowej. Wszystkie inne gale będą numeryczne (wiecie Pride 34, 35 itd. - mój dop.) i będą zawierały walkę o tytuł. Na każdej z tych gal będzie walka o tytuł"

Moim zdaniem to jest bardzo dobry system i mam nadzieję, że rzeczywiście wejdzie w życie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
no tak tylko jak się będzie wybierało zawodników do danych GP??? Najlepszych na przekroju 4 lat czy tylko tych co błysnęli w danym roku???

no i takim systemem...który pas będzie takim razie ważniejszy ten zdobywany raz na 4 lata(czyli GP) czy pas mistrzowski???

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 394 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6339
QUEBLO no pewnie, ze ten od Fedora!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 449 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3701
Fajnie by bylo jakby byla waga ponizej 73 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 688 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12887
Mnie tez sie podoba. Stwierdzenie o zagranicznych galach PRIDE brzmi groznie. Czyzby PRIDE szykowalo sie na podboj swiata MMA ? O ile uznac, ze jeszcze go nie podbilo...

-|||---sporo---|||-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2082
mam tylko nadzieje że za tymi wielkimi słowami pójdą w ruch wielkie czyny. Organizacja GP co 4 lata to moim zdaniem świetny pomysł. Wówczas taka impreza nabierze wartości i prestiżu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7210
kategoria ponizej 73 juz jest- w niej walczy gomi i cala reszta , moze chca zrobic kategorie do 63 kg albo tlumacz zrobil maly blad i chca zrobic kategorie do 77 czyli odpowiednik welterweight w Ufc bo w pride tej kategori nie ma
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CroCop vs Olgun na NYE Shockvawe ?

Następny temat

Jacare w Pride

WHEY premium