SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Saa a dziecko

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5013

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Ale ja nie mam kolegi kolegów, tylko dzieci kolegów. Są zdrowe, i pewnie znajdziesz wiele takich przypadków, jak nie niemalże wszystkie bo pewnie potwierdzonego przypadku że saa na coś wpłynęło to raczej nie znajdziesz w realu. Chcesz to się rozprawiaj nad tym cytatem, czy to do czegoś Cię doprowadzi to sam już zobaczysz. Ja widziałem/widze zdrowe dzieci i nad niczym nie zamierzam się rozczulać. Proste.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94610 Napisanych postów 364571 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669477
Nas niezwykle dotyczy teratogennosc i saa brane przez mężczyzn nie mają wpływu na płód.o co tutaj bić pianę?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35042 Napisanych postów 89938 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940874
Dokładnie jak Lodziak mówi...czytałem na ten temat artykuł i tylko jeżeli kobieta brała by saa to wtedy tak ma to wpływ na rozwój płodu dziecka


Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2018-04-09 14:46:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Ja zrobiłem na towarze, mój braszka tak samo i wiele osób i dzieci zdrowe.

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 183 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5513
Ani się nie rozczulam ani nie biję piany, zapytałem o kontrargumenty. Żadnych konkretnych badań za ani przeciw płodzeniu na bombie i skutków tego nie ma. Tu się zgadzamy. Nie ma nawet badań nad skutkami długoterminowymi HTZ. I właśnie dlatego płodzenie na bombie i zabawa w eksperymenty genetyczne na swoim dziecku uważam za błąd. Ale jak już pozamiatane to faktycznie nie ma się co rozczulać i bić piany tylko należy się cieszyć, że dziecko zdrowe. Ale jeśli jeszcze przed kimś jest wybór - powinien być jasny. Forma w lusterku trochę oklapnie, Mister O. wpadnie za rok, trudno się mówi Szczególnie, że nie mówimy o biciu środków z apteki tylko jakichś bliżej niezidentyfikowanych mixów substancji mieszanych w piwnicy.


Zmieniony przez - fotograf w dniu 2018-04-09 15:21:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699730
No to jeżeli chcesz mieć czyste sumienie to schodź z towaru , rób odblok i możesz próbować robić dzieciaka . To jest Teoja indywidualna sprawa i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 183 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5513
flex1976
No to jeżeli chcesz mieć czyste sumienie to schodź z towaru , rób odblok i możesz próbować robić dzieciaka . To jest Teoja indywidualna sprawa i tyle


To autor tematu zadał pytanie robić on czy schodzić. Zadał je na forum gdzie każdy na bombie, więc odpowiedź dostał jaką dostał od większości. Niech wie, że są i
tacy co mają inne zdanie w tym również były już niestety moderator miczelx, bo ja to tam żaden autorytet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94610 Napisanych postów 364571 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669477
Całkiem nie dawno pisałem o badaniach na tysiącach osób zdrowych jak i ich chorych dzieciach oraz zdrowych dzieciach.wsrod tej grypy był spory odsetek ludzi którzy stosowali/stosuja saa w porównaniu z grupą niegdy nie biorąca koksow procent dzieci chorych był taki sam .znam masę osób które biły i biją saa i mają zdrowe dzieci.wsrod znajomych chyba mam dwójkę dzieci chorych ich rodzice nigdy nic z saa nie mieli wspólnego.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94610 Napisanych postów 364571 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669477
fotograf
flex1976
No to jeżeli chcesz mieć czyste sumienie to schodź z towaru , rób odblok i możesz próbować robić dzieciaka . To jest Teoja indywidualna sprawa i tyle


To autor tematu zadał pytanie robić on czy schodzić. Zadał je na forum gdzie każdy na bombie, więc odpowiedź dostał jaką dostał od większości. Niech wie, że są i
tacy co mają inne zdanie w tym również były już niestety moderator miczelx, bo ja to tam żaden autorytet.



Tutaj nie chodzi o autorytet tylko o fakty.popatrz na czołowych kulturystów na świecie i w Polsce ,czy nawet u nas na forum znajdz takich którzy mają chore dzieci.przelicz ich i wyciągnij średnia,jak to zrobisz odpal Google i sprawdź jaki odsetek rodzi się chorych dzieci i porownaj wyniki.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 183 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5513
To wklej linka na pewno nie tylko ja chętnie poczytam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

propionat

Następny temat

Komplkacje po iniekcji domięśniowej.

WHEY premium