SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

winstrol a staranie się o dziecko...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2650

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 87
Witam,
orientuje sie ktoś jakie zagrożenie niesie branie winstrolu i staranie się o dziecko w jednym czasie? czy mogą być komplikacje z płodem itp? Razem z dziewczyną staramy się o dziecko i mam zamiar zacząć cykl z winkiem i nie wiem co robić, proszę o opinię. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale po co Ci coś na siłe jak startujesz na 3km, to nie jest dystans stricte siłowy taki jak 100/200 metrów, już 400 jest uznawane za dystans siłowo-wytrzymałościowy, a Ty startujesz na 3km
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
Z tym pytaniem to do działu Doping

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W teorii zmian być nie powinno, bo koks to nie mutageny. Ciekawe spojrzenie praktyczne jest w serii artykułów marka c "życie na koksie". Co do bloku, wino nie blokuje jakoś specjalnie mocno, ale z racji tego, że nigdy nie jest brane solo, rozpisz cały cykl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6691
Cześć jeśli chcesz mieć piękne i zdrowe dziecko i nie liczyć na cud to odradzam ja nawet rzuciłem palenie pul roku wcześniej i mam bardzo piękną córeczkę a teraz sobie koksuje i pakuje żeby nie miała taty połamanego wieku 40 lat :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 87
Ja startuję za 6tyg w zawodach (Bieg na 3tys) i mam zamiar brać tylko wino, zależy mi wyłącznie na sile...masa mnie nie interesuje, wolę być bardziej żywy:P więc można czy odradzacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
samobójstwo dla stawów, jeszcze biegać na dystanse chcesz do tego, zdecydowanie odradzam

jak już koniecznie chcesz bawić się w koks to do biegów lepsze są środki typu salbutambol/clenbuterol, w ich przypadku o blok nie musisz sie bać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 87
Po clenie itp. raczej siły po tym nie przybędzie? Proszę o poradę doświadczonych pod tym względem ludzi co kupić na siłę? Nie muszą to być sterydy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
ankieta działu,teratogeność nas nie dotyczy tak więc bez stresu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Wino blokuje bardzo mocno,
Pozatym jak chcesz przekazac dzieciakowi 100% wartosciowe dna to jakiekolwiek leki czy ciezkie chemikalia powinny byc odstawione min 3miesiace przed zaplodnieniem,
Wiec nie chodzi tu o jakies powazne wady czy niebezpieczenstwo ale o zdrowy rozsadek,
Dziecko i jego przyszle zycie jest chyba po stokroc wazniejsze od tego biegu, a jak nie jest to lepiej wogole odpusc sobie.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 841 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47621
j. w. będą kolejne zawody, a z dzieciaka będziesz cieszył się całe życie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 87
Macie rację i z koksów się już wyleczyłem:) A odżywka jakaś wzmacniająca wchodzi w grę?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OXANDROLON BRITISH DISPENSARY JAKIE DAWKOWANIE??

Następny temat

Cykl Anapolon+Cypio+Phenylpropionat+meta

WHEY premium