SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Komplkacje po iniekcji domięśniowej.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2180

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1352
Witam, wiem, że podobnych tematów było mnóstwo, ale w moim przypadku jest trochę inaczej, mianowicie:
W piątek wieczorem po prysznicu, zrobiłem strzała z susty 250mg Clinic Pharmax (w prawe udo, wcześniej było w lewe) to był drugi strzał po 5 dniach. Na drugi dzień wszystko było dobrze, troche bólu podczas chodzenia jak zawsze. Na trzeci dzień pojechałem rano do pracy i było coraz gorzej udo mi puchło, schodziło na kolano, zrobiło się bardzo duże, okrągłe, ledwo mogłem chodzić. Pracowałem do popołudnia (9h) i po pracy ledwo wyszedłem z auta. Położyłem się, posmarowałem Voltarenem Max, zasnąłem, przebudziłem się, poszedłem do toalety i podczas sikania zaczęło mi się kręcić w głowie, jakbym miał zemdleć, zaczęły mnie wylewać poty, było mi niedobrze, zwymiotowałem, leciało przodem i tyłem, ale po 5-10minutach wszystko było dobrze, byłem troche otumaniony, ale czułem się lepiej. Dzisiaj jest poniedziałek i boli mnie mniej, opuchlizna też jakby troche schodzi.
Moje pytania:
Co mogło być tego przyczyną?
Czy próbować robić kolejny zastrzyk za 3 dni czy lepiej to odstawić?

PS. Wszystko sterylnie, inną igłą brałem sok, inną się wkułem 0,6 x 30mm, ale zrobiłem iniekcję pod kątm 45 stopni.
Ktoś mial podobny problem ze spuchniętym udem, ale nie znalazłem niczego o tych zawrotach głowy i wymiotowaniu.
Jeżeli byłaby to alergia, to odczułbym chyba to już po pierwszym strzale.
Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.


Zmieniony przez - somsiod1 w dniu 2018-04-09 17:15:13
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
po pierwszym strzale było ok?
masz podniesioną temperaturę?
dawałeś jakies leki??



Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2018-04-09 17:21:42
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1352
Tak, po pierwszym normalnie troche pobolało, ale tak jak zawsze jak robiłem w udo. Paracetamol, turanabol, sylimarol, jakies tabletki na gardło - to chyba wszystko. Co do temperatury, to nie mam termometru, ale wczoraj czułem się rozpalony, raz ciepło zimno, dreszcze. Dzisiaj wszystko ok, oprócz mniejszej opuchlizny i mniejszego bólu.


Zmieniony przez - somsiod1 w dniu 2018-04-09 17:29:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
daj ibuprofen 3*400 mg dziennie
zrób kolejną inj w pośladek
to twój 1 cykl??
jak by srodek był sknocony to po 1 strzale powinny być jazdy
ja teraz też walcze z nogą po strzale i to już chyba z 6 z tych samych flakonów , zawsze ok a od dwóch dni nawet usiąść na spokojnie się nie da
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1352
Pojechałem po termometr, temperatura 37.2. Moze byc czy za duzo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
Podbita czyli jest stan zapalny,wrzucaj ten ibuprofen
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1352
A od czego stan zapalny, coś źle poszło, infekcja czy jakiś inny powód? pozdro
jeszcze pytanie; chłodzący opatrunek na nogę pomoże czy raczej zostawić?


Zmieniony przez - somsiod1 w dniu 2018-04-09 18:35:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
Ja daję altacet bo ściąga opuchliznę.
Zakładając że środek jest ok to jakiś przypadek po prostu.
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 51
Jak się skończyło?
Bo mam to samo. Wbiłem teścia w piątek w bark. Sobota i niedziela nic, a w poniedziałek zaczęło twardnieć i się rozrastać w dół. we wtorek uniemożliwiło mi już trening. Dzisiaj jest środa ramię twarde a opuchlizna przechodzi na biceps. tak mi napuchla ręka ze mam 2 bicepsy. Żadne okłady czy leki przeciwzapalne nie pomagają. Jutro idę na usg. Tylko takiego lekarza znalazłem wolnego.
Miał ktoś coś podobnego jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
Biegiem po antybiotyk

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 139 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2225
to jest prawidlowa iniekcja pod katem 45stopni ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Saa a dziecko

Następny temat

Problemy z libido i cykl z propa.

WHEY premium