SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Saa a dziecko

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5011

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 251 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27863
Gdyby metale ciężkie z piwnicznych sterydów miały taki wpływ na zdrowie potomstwa to wszyscy którzy jedzą ryby w dużych ilościach czy piją wodę zanieczyszczona odpadami przemyslowymi mieli by chore dzieci.
Bez jaj, oddziaływanie zanieczyszczonego środowiska ma większy wpływ niż pół roku wbijania piwnicznego towaru.
Pijemy hektolitry wody z plastikowych butelek, wdychamy codziennie spaliny stojąc w korku, a rozkminiamy czy dwa miechy na bombie zrobią z dziecka warzywo.....


Zmieniony przez - PhantomLord w dniu 2018-04-10 08:09:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94610 Napisanych postów 364571 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669477
sOiR
Mam pełno znajomych co na on zrobiły dzieciaki wszystkie zdrowe tylko w 90% są to dziewczynki nie wiem czy to ma jakiś wpływ


z dziewczynkami to fakt , więcej rodzi się dziewczynek właśnie .

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 183 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5513
PhantomLord

a rozkminiamy czy dwa miechy na bombie zrobią z dziecka warzywo.....




Rozkminiamy pytanie autora tematu z pierwszej strony "jezeli chce sie zmajstrowac dziecko to najbezpieczniej zejsc z bomby I poczekac pare miechow? Czy moze wystarczy mostek z hcg?" To, że są inne zagrożenia typu spaliny nie ma tu znaczenia.

lodzianin1
sOiR
Mam pełno znajomych co na on zrobiły dzieciaki wszystkie zdrowe tylko w 90% są to dziewczynki nie wiem czy to ma jakiś wpływ


z dziewczynkami to fakt , więcej rodzi się dziewczynek właśnie .


Znaczy co? Jednak jest wpływ na chromosomy?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94610 Napisanych postów 364571 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669477
chłopie chcesz powiększać rodzinę i masz tyle obaw to nie baw się w żadne saa , odzywki też bym odpuścił bo tak naprawdę w części nie wiadomo co jest (zastrzeżony skład ) dodatkowo zrób ty i partnerka komplet badań .Rodzinę powiększaj max do 35 roku zycia bo później są możliwości dużo większych komplikacji i problemów i tyle .W tym dziale nikogo nie umoralniaj bo to nie dział od tego .Twoje życie twoja sprawa .Nudne to jest czytać w koło to samo .masz czas weź ostatnie 15 lat zawodników z mr.O z całej listy startowej tam dopiero są dawki saa brane kosmiczne.Poszukaj ich fb i innych stronek którzy wszyscy mają , i poczytaj o ich rodzinach .Mają co poniektórzy po 4-6 dzieci ,znajdź tam teraz chore dziecko jakieś i napisz i udowodnij że to przez saa(jeśli znajdziesz tam takie dzieci ) może kogoś wtedy przekonasz do swoich "racji" popytaj ginekologów/andrologów i innych lekarzy w pl co sądza na ten temat i może troszkę ci się temat rozjaśni .
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
następny filozof
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 183 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5513
Nie przenoś rozmowy na wycieczki osobiste.
W kółko to niestety ty przytaczasz jeden argument, który zresztą nie jest argumentem tylko obserwacją środowiska koksiarzy.
Jednocześnie sam przyznajesz, że koks ma wpływ na chromosomy płci. A na co jeszcze ma? Właśnie tego nie wiemy, więc podziwiam optymizm.
To nie umoralnianie a próba merytorycznego podejścia do tematu. Próba spalona, widać nikogo to nie interesuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94610 Napisanych postów 364571 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669477
Wolny kraj możesz mieć swoje podejście.My mamy inne i jego nie zmienisz.
I tak dla mnie argumentem jest obserwacja setek osób ,czyli osób bezpośrednio tym zainteresowanych.
Bo to najlepszy argument widząc na żywo jak to wygląda i na co to się przekłada.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 251 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27863
fotograf
PhantomLord

a rozkminiamy czy dwa miechy na bombie zrobią z dziecka warzywo.....




Rozkminiamy pytanie autora tematu z pierwszej strony "jezeli chce sie zmajstrowac dziecko to najbezpieczniej zejsc z bomby I poczekac pare miechow? Czy moze wystarczy mostek z hcg?" To, że są inne zagrożenia typu spaliny nie ma tu znaczenia.

lodzianin1
sOiR
Mam pełno znajomych co na on zrobiły dzieciaki wszystkie zdrowe tylko w 90% są to dziewczynki nie wiem czy to ma jakiś wpływ


z dziewczynkami to fakt , więcej rodzi się dziewczynek właśnie .


Znaczy co? Jednak jest wpływ na chromosomy?


A czytałeś kiedykolwiek badania na temat tego czy ot tak pierdzielnąles o chromosomach ??
Bo z tego co ja pamiętam to wpływ na płeć miała jakość nasienia czyli liczba plemników i ich ruchliwość.
A nie k***a mutacje chromosomow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Fotograf jesteś upartym filozofem i naprawdę powtarzasz wkoło to samo.

Za płeć dziecka odpowiedzialne jest to kiedy w cyklu miesięcznym kobiety zostało ono poczęte.

U mnie córka lat 9 zrobiona na bombie zdrowa i najlepsza w nauce z całej szkoły,z angielskiego wymiata a to nawet nie jest jej ojczysty język,czyta kilkuset stronicowe książki dla nastolatków, angielskie dzieci wysiadają przy niej.

Chłopak zrobiony już nie na bombie też zdrowy i bystry

Towar leciał od 17-tego roku zycia, córkę zrobiłem w wieku 29 a syna 31 miałem.


Zmieniony przez - Natan33 w dniu 10/04/2018 12:47:20

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 183 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5513
Natan33

Za płeć dziecka odpowiedzialne jest to kiedy w cyklu miesięcznym kobiety zostało ono poczęte.



Nie wiem kim ty jesteś, ale to co napisałeś powyżej to kompletne bzdury, sięgnij chociaż do google. W zasadzie to w ogóle nie powinienem ci odpisywać, bo gadki typu forum onetu zaczynające się od "jesteś ... tym.. i tym.. " z reguły zlewam I nie ja tylko wy w kółko powtarzacie to samo. Że sami zrobiliście na bombie i zdrowe, albo znajomi zrobili i też OK. Ile można w kółko to samo pisać i nie rozumieć, że to nie jest poważny argument za tym żeby nie schodzić z bomby planując dziecko???

PhantomLord

A czytałeś kiedykolwiek badania na temat tego czy ot tak pierdzielnąles o chromosomach ??
Bo z tego co ja pamiętam to wpływ na płeć miała jakość nasienia czyli liczba plemników i ich ruchliwość.
A nie k***a mutacje chromosomow.


O płci napisał pierwszy Soir potem Lodzianin potwierdził. Nie ja. Nie pisałem też nic o żadnych mutacjach chromosomów I nie emocjonuj się tak. I koniecznie doczytaj od czego zależy płeć. Ciekawe jednak, że z jakiegoś powodu na bombie jak sami zauważyliście rodzą się dziewczynki. Więc jakaś ingerencja jest. Jaka jeszcze? Nie wiemy.

Podsumowując. Nikogo do niczego nie przekonuję, liczyłem na jakąś wymianę argumentów. Nie ma ich, są za to jakieś przesądy typu płeć zależy od cyklu kobiety Także zdrowia wszystkim naszym dzieciom poczętym na bombie i nie. Podziękował za ciekawą rozmowę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

propionat

Następny temat

Komplkacje po iniekcji domięśniowej.

WHEY premium