SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SZYBKA WRZUTA oraz nowe produkty z DYMATIZE !

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 713 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28603
ja tez moglbym dac pieniadze na tak szczytny cel, powiedzmy z 10 zł :P kupowalem bialko scitec'a i dzieki tamtemu testowi przestałem (poróba 15 % zaw. białka) :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
jasne jestem ZA!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
Każdy będzie ZA, ale kto ma w domu wiarygodne laboratorium zeby to zbadac?

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
to bialko dla lewara bylo moje hy hy
wyslalem mu jak tylko otworzylem wiaderko. Zebyscie wiedzieli jak potem ciezko bylo je dokonczyc.

to fajna sprawa - wtedy na imperium zrzucalismy sie sogaczami. Za nie byl thermal ktory zostal sprzedany i stad kasa. A tutaj jednak musiala by byc zrzutka pieniedzy a z tym ciezko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701
MM84 moze kolejna zrzutka na i-s i nowe bialka przebadamy

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 713 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28603
z tego co bylo w tamtym poscie to cena testu to chyba kilkaset zlotych w laboratorium ;] mysle ze znalazloby sie kilka osob, ktore mogloby wspomoc akcje :) Ciekawe co na to firmy odżywkowe :P ? czy im taka sytuacja pasuje z testami :] ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
Ja się moge dorzucić. Z tym, że test musi być wykonany profesjonalnie i nie moze być wątpliwości, że ktoryś np. z dystrybutorów 'pomagał' osobie która będzie testować próbki w jakimś laboratorium... W sumie i tak wątpie, żeby się ktoś znalazł chętny do przeprowadzenia takiego testu...Ale jestem za i jakby co się dorzucę

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 513 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24917
Trzeba u zwerbować czarnego-on nam moze pomoze.

Pep Bro ;*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701
lewar ostatnio robil na i-s i robil to usbiebie w szkole w laboratowium i nie byl sponsorowany przez zadną firme tylko przez nas nas jako uzytkowników ! i wyniki zaskakujce

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
nupel nie zrozumiałeś mnie. Chodziło mi o to, żeby zrobił to zaufany na 100% koleś. Nie miałem na myśli sponsoringu tylko 'pomocy' (np. dzwoni do mnie x i mówi jak wyniki bedą 'dobre' to dostanisez x kasy)

I od razu piszę, że o nic nikogo nie osądzam...

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie wiem co kupic. Prosze o pomoc :)

Następny temat

co sadzicie u suplemencie PROSTENAL?

WHEY premium