SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co sadzicie u suplemencie PROSTENAL?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8313

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65
jest tam sporo niezlych skladnikow, likopen,palma sabatowa,wyciag z dyni,pokrzywa i uva ursi, niezle ten suplement odwadnia i jest w miare tani.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
i masz tez moja odpowiedz w owym watku

co do szczepionki to poczytaj poczytaj
byc moze zrozumiesz moje zdanie
i zweryfikujesz swoj poglad co do mojej osoby jako bezkrytycznie polecajacej suple
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
a co mam sadzic ??
sam odpowiedziales na pytanie :D

stoi u mnie na polce
i jest uzywany :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65
czyli to dobra rzacz skoro go uzywasz:) a jesli moge zapytac w jakim celu go uzywasz i jaka dawke? i czy znasz jakies suplementy obnizajace poziom aldosteronu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
zapobiegawczo przeciw ew problemom z prostata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 867 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11652
biniu widze ze opanowales nowy tekst

"stoi na polce i nie kurzy sie"

jak dla mnie rewelka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
sie gra sie ma :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Zawsze mnie zastanawiały te specyfiki na dolegliwości, które... jeszcze nie wystąpiły. To jest niezły numer - jeśli nie wystąpią to znaczy, że środek działa, a jeśli wystąpią to znaczy, że brałeś za mało :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ooo diagnoza na odleglosc
jakie to mile
Kaszmirowski ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
aa bTW na polce lezy i sie nie kurzy
Prostatan
rzucilem dzis okiem na pudelko :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Hehe - dokładnie, diagnoza nawet nie tyle na odległość Biniu, co w ogóle bez pacjenta. Czy nie tak właśnie firmy starają się nas traktować? Jedz, a może tylko kupuj rutinoscorbin, bo MOŻE zachorujesz, wit. C, bo MOŻE ci się przyda, jakieś kropelki ziołowe na miażdżycę, serce, albo prostenal na prostatę, bo MOŻE... Przeciętny człowiek zapobiegawczo może dziennie łykać furę tabletek, chociaż gdyby tego nie robił to i tak szanse na te wszystkie choroby miałby nikłą. Dokładnie tak jak z Kaszpirowskim - na pewno nie pomoże, ale też i raczej nie zaszkodzi. Jedyną pewną rzeczą jest odchudzona kieszeń.

BTW: jest pewna firma polska, która sprzedaje podobny produkt, o nieco innej nazwie. Ale nigdzie nie podaje, że jest on przeznaczony tylko dla mężczyzn. Kto wie... może wkrótce okaże się, że niejedna kobieta zada nam pytanie jak brać prostenal czy ów odpowiednik, bowiem chce się ustrzec powiększenia prostaty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
hrrr trafiles magiku :D

cerutin i Wit C lykam od 2 lat dzien w dzien :D
iii ???


efekty sa :D
od tego czasu zero przeziebien
mimo iz do tego czasu przeziebienia min 4 razy w roku

jak widac cos w tym jednak jest
i tylko prosze cie nie uzywaj slowa placebo
znam je
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SZYBKA WRZUTA oraz nowe produkty z DYMATIZE !

Następny temat

Jaki odżywki brać?

WHEY premium