SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SYLWESTER %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5999

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
ja dziś z kobitą na imprezkę w gospodarstwie agroturystycznym ciekam, mial byc kulig ale oczywicie brak sniegu wiec moze dorozka pobrykamy chociaz ogolnie mam juz dosc swiat, bo tylko codziennie jakies alkohole, zarcia normalnego nie idzie kuipic bo sklepy pozamykane, silka tez na cztery spusty i same spadki ja juz chce normalne dni - bedzie robota beda pieniazki beda treningi beda przyrosty

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 309 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7725
sam odpoczywam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29433 Napisanych postów 62872 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902307
ja w sumie tez ale chyba nie na trzezwo.humor mam z dupy musze zapic dzisiaj cos.kobita mnie denerwuje ch... z takimi swietami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
moj kolega potrafi obudzic sie w nocy,obudzic kobiete,kazac jej sie pakowac zeby miec pretekst do klutni,po czym stwierdza ze on wychodzi i idzie sie naj**ac tak mi sie cos przypomnialo sprobuj

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29433 Napisanych postów 62872 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902307
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
naswietlam opcje tylko

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1557 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31244
u mnie na trzeźwo kobita tylko bo karmi jeszcze heheh i do tego darmowy kierowca... żyć nie umierać :)

!!! TESTER !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
yebać tego sylwestratylko kolejny rok i kolejne problemy,czekam tylko,żeby juz się się to wszystko skończyło i szybciej wrócić do normalności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29433 Napisanych postów 62872 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902307
u mnie kobita tez na trzezwo ale ja niestety nie dam rady.slaby charakter.ot co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1557 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31244
nie ma co walczyć pare glebszych nikogo nie zabiło.... tylko rano zeby nie poprawiać :)

!!! TESTER !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ph.

Następny temat

Życzenia Noworoczne!!!!

WHEY premium