SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SWG 4000 - Co Jest??

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez ziper69 z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Wlasnie otworzylem nowe opakowanie swg, smak czeko, zorbilem, pomieszlaem, chce wypic a tu zonk, wzialem lyka i stwierdzilem ze mleko chyba za dlugo stalo otwarte, probuje smaego mleka - luz, probuje gainera - masakra, wzialem na jezyk sam prosze i jest kwasny jak ja ******le... smakkuje jakby pil na mleku ktore sti otwarte tydzien, wiem jak powinien smakowac bo wczoraj skocnzylem jedno opakowanie a tu taki zonk. data waznosci jest niby do 12.2008... pic czy nie pic?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
podbij do działu NUTRIFARM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
zipper - a mozesz przeniesc posta zbey smietnika nie robic kolejnym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
proszę bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Dodam ze gainera wypilem, i od 20minut dziwnie sie czuje, boli mnie brzuch:/ nawet wewnatrz puchy pachnie zupelnie inaczej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
jak z data waznosci
wymieszaj z woda sprobuj
daj koledze niech tez sprobuje i oceni
pozdro

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Nie pilem nigdy gainera z woda i nie zamierzam, po co mam dac koeldze do sprobuowania skoro wczoraj skocnzylem jedno opakowanie tego gainera, pomijam juz to ze jest to ktores z kolei a dzisiaj otworzylem nowe i po smaku, zapachu, i wszystkim innym widze ze cos jest nie tak... Nawet moja dziewczyna ktora zawsze sobie sprawdza czy jem dobre odzywki zawsze mowila ze pachnie jak lody czekoladowe a ten zalatuje chemia...

edit: Pozniej sprobuje jeszcze raz z mlekiem 1,5% bo teraz pilem z 0,5 i zobacze co bedzie...

Zmieniony przez - Dee-Jay w dniu 2007-02-13 18:26:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
czy cos nie jest jeszcze jasne ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 269 Wiek 51 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4122
Pewnie chłopak jest już na OIOMie

Zmieniony przez - slawekop w dniu 2007-02-14 20:42:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23447
Tylko go nie uśmierćcie od razu

I jak, co z tym gainerem w końcu ??

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
j/w oraz
kupiłeś SWG w sprawdzonym sklepie ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GOLD OMEGA 3 czy dobra na cholesterol?

Następny temat

BCAA czym się różnią MegaCapsy od Strong??

WHEY premium