SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

STWÓRZ SWÓJ WŁASNY KONKURS !!

temat działu:

Marbo

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14223

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 835
No właśnie, bo ja też wysłałem pytanko na tego maila.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 622 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7218
Nie, nie zazdroszcze ;] po prostu wyrazam swoja opinie na ich temat (chyba kazdy moze miec swoje zdanie ? :D) . W moim przypadku zniszczyly sie prawdopodobnie przez zbyt szybki muscule ups . Mam teraz doczynienia z rekawiczkami Calisthenics Kingz
http://www.calisthenicskingz.net/images/gloves.jpg
i musze przyznac ze one sa naprawde dobre. Te rekawiczki nawet mam teraz przed oczyma bo leza na parapecie.

Ale jako nagroda pocieszenia mogą byc ;] Kurde zreszta! Co bedziemy sie kłócić o jakos rekawiczek :P

Zmieniony przez - Widney w dniu 2011-11-09 21:15:51

"Głupi jest ten który myśli ze jest mądry"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2775
wiesz tylko wkurza mnie podejscie "dajesz komus prezent, to jeszcze ci w twarz napluje" jakie by nie byly sa zadarmo i przede wszystkim firma wyszla sama z incjatywa nagrod pocieszenia, co jest bardzo pozytywne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
darowanemu koniowi w pysk się nie zagląda.
ja się cieszę z mojej nagrody pocieszenia, nawet jeśli zużyje się po kilku miesiącach. Bardzo dziękuję że ją dostanę. czekam na wysyłkę i dostarczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 769 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9857
dane poszły, dzięki za nagrodę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1504
można się spodziewać odpowiedzi na maile?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
W następnym tygodniu na wszystkie pytania uzyskacie odpowiedź i nagrody zostaną wysłane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
MS-Ania - Wysłałem PW, prosze o sprawdzenie i odpowiedź

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
OXYTONE mógłbym prosic o kontakt na PW bo chciałbym coś domówic do paczki konkursowej

domówiony sprzęt napisąłem na PW do MS-Ania

Zmieniony przez - PK_Kaczor w dniu 2011-11-13 22:11:17

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1504
Mógłbym prosić o kontakt? Zależy mi na tym, ponieważ jutro kończy mi się umowa na internet i prawdopodobnie nie będę go miał przez kilka dni.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Alternatywa

Następny temat

Lawka marbo, za duzo rozstaw stojakow.

WHEY premium