SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

STERYDOWY DYLEMAT!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2789

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 463 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21166
Witam!
Celem tego postu jest rozwiązanie mojego dylematu odnośnie pierwszego cyklu saa a mianowicie połączenia Deki i Winstrolu. Dużo wiem o sterydach ale jako że nigdy nie brałem więc to tylko wiedza z netu, forów, gazet itd. ostatnio studiowałem o tym wiele na polskich i zagranicznych stronach i forach. Mam 20 lat ćwicze ponad rok, 38 w bicepsie, wyciskam około 100. Jesli chodzi o trening to wszystko w należytym porządku( nie opierd**** sie no i dieta tez dopracowana. Ostatnio robiłem cykl masowy na cell pumpie i jestem bardzo zadowolony czyli na odzywkach dobrze idzie i pewnie by szlo nadal ale... jako ,że uważam jak już coś robić to robić to dobrze rozważam cykl saa. Po dogłebnym studiowaniu wyszło na cykl 1-10 200mg deki/tydz, 8-12 winstrol 15mg dziennie(troche lajtowo :/ ) do tego proviron po kapsie 25mg dziennie od 4 tyg, nolvadex w pogotowiu( jak sie nie przyda to go polocze z clomidem przy odbloku) Cykl ladny niby ale nie rozumiem czemu wszystkie fora krytykują tak dekę(zwłaszcza samą) a o winstrolu z deką to już nie wspomnę. O co chodzi z tym tesciem, wszyscy tylko dorzuc tescia i strasza deka dickiem a sami maja pryszczate geby po tesciu i im to nie przeszkadza nie mowiac juz o inncyh skutkach.Oczywiscie deka tez nie jest taka kolorowa ale w koncu to steryd. Na dodatek piszą ze na samej dece nic nie urośnie albo piszą ze 2 cm w bicu i 10 kg sily na plaskiej im doszlo.No wiec na swoj cykle wydam pewnie z 800zł(koks+osłony+odzywki+dieta) wiec jak mam zrobic 2 cm w bicu to ja sobie wole jeszcze jeden cykl na mono+CP zrobic a nie sie kluc zeby troche dgrnac. Wiadomo ze nie spodziewam sie 40kg na plaskiej wiecej sily i 8 cm w bicu ale czy ktos po takim polaczeniu osiognal to co ja planuje( 20 kg plaska+, +3/4cm w bicu po spadkach, ogolnie rok treningu na odzywkach chcialbym nadrobic tym cyklem bo jak wiadomo troche sie spieszy.Bral ktos sama deke na pierwszy cykl(nieokniecznie pierwszy) albo wino+deke ??? Opłaca sie zaczac "przygode" ze sterydami na tym polaczeniu??? prosze o jakies rady tylko bez dokladania tescia(zalozmy ze deka dick nie istnieje) bez metki na pierwszy cykl i bez powtarzania starego deka jest zla bo tak slyszalem(nic dziwnego jak na kazdym forum po niej jada chociaz pewnie z 10% ja brala solo i ma cos do powiedzienia w tej sprawie. Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29653 Napisanych postów 63022 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902911
wszystko mozne nawet sama deka tylko po co sobie zycie utrudniac??? boicie sie tego testosteronu jak ognia.i myslicie ze dalsze cykle bedziecie robic na dece i winku samym???heh ciekawe co osiagniecie??? ludzie tesc to podstawa kazdego cyklu!!! bez niego nic nie mozna zrobic a wiec albo sie przekonajcie co do tego srodka albo zostancie na zawsze przy kreatynie.


kieruje to do wszystkich ktorzy chca zbudowac wspaniala sylwetke na winku i dece myslac ze to wspanialem srodki budujace mega sylwetke i pozbawione skutkow ubocznych niczym kreatyna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 513 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16284
widać, że jednak nie masz takiej wiedzy jak piszesz

gg3636284

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 229 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11353
jesli nie uzywasz pisiora ;) i nie masz zamiaru orzez nastepnych kilka miesiecy to powodzenia :)

poczytaj jeszcze troche

"z 10% ja brala solo i ma cos do powiedzienia w tej sprawie. Pozdrawiam! " - oj pewno ma Deca Dick

Zmieniony przez - taekwondo w dniu 2007-07-15 13:06:54

"Slaby watpi przed decyzja, silny po niej"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 463 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21166
przez kilka miesiecy... zakladajac najgorszy scenariusz czyli ze slawny deka dick zapuka do mych drzwi mysle ze po odbloku max 4 tyg dobra zapomnialem ze nie wierze w deka dicka;) im dluzej siedze w necie tym dluzej mam ochote odciac net i po prostu zaryzykowac z tym polaczeniem no bo po co moje ziomki i wogole ludzie biora deke jak jest taka hu***a P.S moj kolega niezle sie zbudowal na dece solo wogole juz po pierwszym cyklu wszedl na 45cm w lapie z 40cm ale o deka dicku to by mi nie powiedzial nawet gdyby go doswiadczyl:/ ost pytanie jakie zadam na forum bo widze ze to zbytnio sensu nie ma chyba( jakbym rozmawial o sataniscie na zebraniu ksiezy w seminarium), co z przyrostami jak czysta masa miesniowa po dece solo lub deka + wino idzie?? wiadomo ze kazdy inny itd. ale co osiogneliscie po niej??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
skoro nie wierzysz to pewnie i tak weźmiesz a wowoczas zobaczysz co to deka dick ( o ile deka bedzie legit )


znam goscia ktory lecial deke z prolka. odblok samym clomem i po 6 miesiacach dalej cos nie bardzo z pitolkiem

po kilku kolejnych tyg wrocil do "formy" ale co sie chlopaczyna ponad 1/2 roku meczyl to --->

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
te 2 cm w bicu to nie jest mało,a jesli twierdzisz jestes w stanie zrobic taki wynik na mono i cp to sie nawwet nie zastanawiaj bo to oznacza ze za wczesnie na koks

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1120 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8565
2cm w bicu - chlopie to jest bardzo optymalny wynik

Tez tak kiedys myslalem za zrobie 2-3 cykle i bede wygladal jak malo kto ...
A tu wcale niejest tak kolorowo... Przyrosty sa, ale napewno nietakie jak sie spodziewasz ( oczywiscie mowie o LBM a nie ogolnej masy ).

Co do polaczenia deci i wina. Powiem Ci to tak :
Nandrolon jest srodkiem wysoko anabolicznym, Stanazolol rowniez. Lecz oba srodki sa umiarkowane androgennie, co znaczy ze potrzebujesz silnego androgenu, ktory spowoduje synergistyczne dzialanie na obu plaszczyznach. I tu najlepiej sprawdza sie testosteron. Dlatego wszyscy Ci o nim tak bebnia.
Kolejnym punktem jest ten slynny/nieslynny Deca-dick. Juz kilka tygodni na nandrolonie powoduje zmniejszenie libido. Sam tego doswiadczylem w cyklu z uzyciem Deci ( nawet stosujac testosteron ). I powiem Ci ze niejest to takie fajne, gdy przez 3/4 miesiace nieczujesz fajnego popedu, a gdy przychodzi okazja na akcje to sie tripujesz czy wszystko bedzie si ...

Zastanow sie kilka razy zanim podejmiesz szybkie decyzje ...

Let them hate... so long as they FEAR !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 665 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19027
co do deci to fakt mocno blokuje, ale deca dick czyli jak już nic nie staje nie jest taki częsty, większość ludzi ma po prostu spadek libido mniejszy lub wiekszy. Przy 10 tyg masz duże szanse że bedzie to ten wiekszy.
jesli chcesz te środki to ja bym ci radził jak na pierwszy raz 1-4 dece i 4-6 winko powinieneś być zadowolony a blok powinieneś zaboleć jakoś jednak na tym połączeniu dużej masy nie będzie 6-8kg przy dobrej diecie, ale jakość będzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
4kolor ale cykl rozpisałes --->

4 tyg deki ??? deka dlugo sie rozkreca dlatego powinna byc stosowana okolo 8-10 tyg


wogole IMO cykl z dupy

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Nie chcesz testa,to wrzuć Masterolon,ale moim zdaniem za wcześnie na takie kombinacje...Wogóle za wcześnie na SAA...Po roku treningów ciągle jesteś "bobaskiem" w tym sporcie.Pzdr.
P.S.Gwarantuję Ci,że wcale nie wiesz o SAA,nawet części tego co powinieneś,żeby zacząć tę grę!
2P.S.Jak wrzucisz 800 stówek w samą dietę,to będziesz miał efekt,którego oczekujesz.Pisałeś,że jak coś robisz,to chcesz zrobić to dobrze



Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2007-07-16 23:45:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 665 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19027
no wg niektórych własnie dla poczatkujących 1-4 200mg to najlepsze rozwiązanie. Był nawet topik "rok męzczyzny na koksie" czy jakoś tak i tam się na ten temat ludzie rozpisali. Co do mnie to pierwszy kontakt wyglądał u mnie tak 100mg co 14 dni łącznie 2 szoty , cel prozdrowotny bo miałem problemy z kolanami, trening 3X hitt i 3 razy rower w terenie 15-2h na tydzień i przy takim czymś złapałem 4kg,
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testabolon

Następny temat

Metanabol a cukrzyca?!

WHEY premium