SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM-10ml w bica, kto nie bije ten nie kica! - Kategoria 100kg+

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 146057

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24546 Napisanych postów 68237 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538307
to nie jest trudna decyzja ja pracuje tutaj w pl, umowa na stale, nie jest az tak źle. kolega z ktorym pracowalem siedzi 2 lata w szwajcarii ale na stale ma umowe nie sezon i na 2 miesiace jade tam porobic, tutaj wzialem cały urlop + kilka dni bezplatnego ijade sie troche odbic, musze mieszkanie wykonczyc

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202674
iizziikk pw mi coś nie działa dlatego pisze tu, znasz kogoś kto robił tren z tego finaplexu ? bo podobno on zawiera estradiol i trzeba go wyekstrahować a ja już nie pamiętam do końca jak to było...z tego co kojarze to używało się do tego BB i BA ale nie jestem pewien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24546 Napisanych postów 68237 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538307
daj mi znaleźć przepis i zapytam siore ona powinna wiedziec wiecej, dawno to bylo na forum i kurde nie pamietam kto to robił, ale ktos napewno

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
i już po treningu,poszły jednak bareczki+bonusowo tric,nie jest tak źle już można wyciskać ale tylko do 100kg doszedłem bo jeszcze czuć lekki dyskomfort w cycu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Ja ciagle mialem trute od baby ze mnie nie ma, zostawiam ich i w ogole ale w sumie ja cale zycie bylem w rozjazdach. Teraz teoche sie ulozylem i siedze na dupie bez czestrzych eskapad.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 212 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3733
Siema mietki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Hubert81
lestat1986
Dexteros12
Wogole to ostatnio mi sie wkrecilo cos na łeb , jak sie klade do lozka przed snem ,to musze isc sprawdzic czy woda nigdzie nie leci czy podokrecalem kurki,a jak sie poloze to musze isc jeszcze raz bo nie jestem pewien czy dobrze sprawdzilem


to sie nazywa zachowania kompulsywne. moza to leczyc, rowniez farmakologicznie

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2013-03-28 02:39:28


Nerwica natręctw, leczy się to.


Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne to inaczej nerwica natręctw. Leczy się, owszem, ale w pewnych przypadkach lepiej nie leczyć, gdyż u niektórych ludzi ich (czesto niegroźne) kompulsje to taki zawór bezpieczeństwa, gdy im je zabrać może skończyć sie nawet samobójstwem (w skrajnych przypadkach) ;), dlatego napisałem, ze mozna to leczyć. Dextros chyba az tak poyrty nie jest i spokojnie u niego bedzie mozna to przepracowac/zabic lekami bez konsekwensji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 212 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3733
Zaraz trening trzeba zrobic bo agresja rozpiera na maxa. Tez tak macie rano?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
lestat1986
Hubert81
lestat1986
Dexteros12
Wogole to ostatnio mi sie wkrecilo cos na łeb , jak sie klade do lozka przed snem ,to musze isc sprawdzic czy woda nigdzie nie leci czy podokrecalem kurki,a jak sie poloze to musze isc jeszcze raz bo nie jestem pewien czy dobrze sprawdzilem


to sie nazywa zachowania kompulsywne. moza to leczyc, rowniez farmakologicznie

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2013-03-28 02:39:28


Nerwica natręctw, leczy się to.


Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne to inaczej nerwica natręctw. Leczy się, owszem, ale w pewnych przypadkach lepiej nie leczyć, gdyż u niektórych ludzi ich (czesto niegroźne) kompulsje to taki zawór bezpieczeństwa, gdy im je zabrać może skończyć sie nawet samobójstwem (w skrajnych przypadkach) ;), dlatego napisałem, ze mozna to leczyć. Dextros chyba az tak poyrty nie jest i spokojnie u niego bedzie mozna to przepracowac/zabic lekami bez konsekwensji




mam to samo od lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24546 Napisanych postów 68237 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538307
http://www.K**.pl/robienie-trenbolonu-45600.html/ mimo konkurencja ale nie moglem znaleźć niczego innego chyba ze luki ma recepture i sam klepie w pywnicy bueheh

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Krata na brzuchu - spodnie

Następny temat

Odblok do cyklu meta+oma+wino

WHEY premium