SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM-10ml w bica, kto nie bije ten nie kica! - Kategoria 100kg+

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 146723

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
lodzianin1
Karpiu ty przez rok widzę wszystko chcesz spróbować


Ja po prostu sobie załatwiłem, nie napisałem, że będę podjadał
Ta kwasica mleczanowa mnie blokuje troche. Trzeba mieć zdrową wątróbkę do tej metforminy.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
tak muchomor sronotnikowy tez bezposrednio niepowoduje zgonu. poprostu toksyny w nim zawarte prowadza do uszkodzenia watroby, a smierc nastepuje na skutek zatrucia organizmu, spowodowanego brakiem jej pracy.

Oczywiscie, ze sterydy są szkodliwe, szczegolnie naduzywane w dlugich okresach czasu - a tak właśnie brane są w dopingu - szczególnie przez kulturystów. Druga sprawa, ze takie sosoby regularnie sie badają, zazwyczaj stosuja pełną profilaktyke mającą na celu zmniejszenie ich negatywnego wpływu, oraz przez specyfike sportu ograniczaja pewne czynniki, ktore u przecietnego kowalskiego wystepuja (np brka ruchu, śmwieciowa dieta, naduzywanie alko itp).

Chyna nikt nie ma watpliwośc, ze takie podejście do życie bez brania saa skutkowałoby duzo, duzo lepszym zdrowiem/dluzszym zyciem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261568
Karpiu poprobowac mozna. Ja biore teraz 1000/dziennie


a co do cisnienia to 90/60 a jak sie obudze to 120/80 i mi sie raczej nei zdarza wyzsze

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2013-03-22 14:02:09

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
lestat
Chyna nikt nie ma watpliwośc, ze takie podejście do życie bez brania saa skutkowałoby duzo, duzo lepszym zdrowiem/dluzszym zyciem

Gdybym nie cwiczył to bym pił, jadł same śmieci i w ogóle się nie ruszał... wiec prawie na to samo wychodzi.
idę zmierzyc ciśnienie...

Zmieniony przez - Laciu1992 w dniu 2013-03-22 14:03:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
gdybym nie cwiczyl to bylbym szerszy w dupie niz w barkach

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
chłopaki, rybka się sama nie usmaży, do tego góra fryteczek Smacznych obiadków i Zdrowia, bo coraz go mniej wszędzie. Siwy, dalej trzepiesz córkę szefa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
nie wiadomo czy na to samo i nie wiadomo czy gdybys nie bral saa tak by bylo. Mówisz, ze to ze nie wygladasz jak zaniedbany świaniak zawdzieczas saa?

ale uwierz ze sa osoby, dla ktorych zdrowa dieta, ruch to styl zycia a branie do tego saa to zprzezenie tego stylu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
strefa to było lata temu za łepka pierwsze wakacje w uk,teraz jestem w tym samym mieście lecz historia się nie powtórzyła

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393


Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
tak k***a prowokują tym ubiorem,człowiek sie na treningu nawet skupić nie może,u mnie na gymie to samo,głupie cipy nie moze przyjsc w dresach i w bluzie ?

Zmieniony przez - S i w y w dniu 2013-03-22 14:12:26

Wracam :D

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Krata na brzuchu - spodnie

Następny temat

Odblok do cyklu meta+oma+wino

WHEY premium