SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM-10ml w bica, kto nie bije ten nie kica! - Kategoria 100kg+

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 146376

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
lestat1986
za to po MDMA jak juz uda sie postawic, pojawia sie inny problem - problem z dojsciem - chcoiaz czasami mozna to ropatrywac jako zalete

A samo dojście jest az tak chuyowe, że az frustracja bierze .

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
ale potem jest szczęście

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
jeszcze w ramach sprostowania - MDMA dziala głownie na serotonine, chociaz jak juz uda nam sie dostac groszki z prawdziwym MDMA a nie marna imitacja zazwyczaj siedzi tam rowniez feta co (chcoiaz fety nie lubie) podbija euforyczne działąnie MDMA i dodaje energii. MDMA to klasyczny "kanapowiec" - po czystym mozna siasc w fotelu i nie chce sie nic robic jest tak milusio.

Tak uzaleznienie od koksów poprzedzało wiele innych miłosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
neevsky
lestat1986
za to po MDMA jak juz uda sie postawic, pojawia sie inny problem - problem z dojsciem - chcoiaz czasami mozna to ropatrywac jako zalete

A samo dojście jest az tak chuyowe, że az frustracja bierze .


j/w brak orgazmu , ale w miłosci na MDMA (sex czy ruchanie tyu nie pasuje), nie chodzi o orgazm .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10123
lestat1986
jeszcze w ramach sprostowania - MDMA dziala głownie na serotonine, chociaz jak juz uda nam sie dostac groszki z prawdziwym MDMA a nie marna imitacja zazwyczaj siedzi tam rowniez feta co (chcoiaz fety nie lubie) podbija euforyczne działąnie MDMA i dodaje energii. MDMA to klasyczny "kanapowiec" - po czystym mozna siasc w fotelu i nie chce sie nic robic jest tak milusio.

Tak uzaleznienie od koksów poprzedzało wiele innych miłosci

moj kolega w holandi jak sie najedlismy mdma mowi tak do mnie: to sa chyba te pigulki gwaltu

zwyciestwo jest wazne,ale wazniejszy jest udzial z walce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
padłem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Od tych gadek głód narkotyczny mi sie włączył


Dobrych groszków nie jadłem ze 3 lata.




Jakby co to priv hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
dobra narobiliscie mi smaka jade z coco 2 kreski blant i moze wruce za 3h :)

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106


Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Krata na brzuchu - spodnie

Następny temat

Odblok do cyklu meta+oma+wino

WHEY premium