SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SILKA

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1858

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
CZY MOGLBY KTOS MI ULOZYC TYGODNIOWY PLAN CWICZEN NA SILOWNI DOPIERO ZACZYNAM Z GORY DZIEKOWA
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 288
Poniedziałek;
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 288
Poniedziałek
Wyciskanie sztangi na ławce poziomej 12 10 8 6
Wyciskanie sztangielek leżąc na ławce skośnej głową w górę 10 10 8 8
Biceps;
Uginanie ramion ze sztangą łamaną stojąc;12 10 8 8
Brzuch ;
Unoszenie kolan do klatki piersiowej w zwisie na drążku 3 serie z max ilością powtórzeń
Środa;
Wyciskanie sztangi z klatki piersiowej 10 10 8 8
Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia do brody ; 10 8 6 6
Triceps;
Wyciskanie sztangi w wąskim uchwycie 10 10 8 8
Piątek ;
Podciąganie na drążku do klatki piersiowej 10 10 8 8
Podciąganie sztangielki wzdłuz tułowia w opadzie 10 10 8 8
Skłony tułowia ze sztangą na plecach stają 10 8 8 8
Łydki
Wspięcia na palcach ze sztangą 3x 25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
i po co leniowi szukasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Poszukaj fbw na forum.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2272
przykładowe FBW :
6-12 powtórzeń, jeśli celem jest masa
12-15 powtórzeń, jeśli celem jest wytrzymałość

Nogi: Przysiady ze sztanga na barkach 4s
Łydki: Wspiecia na palcach 4s
Plecy: Wiosłowanie sztanga 4s

Klatka: Wyciskanie sztangi płasko 4s
Barki: Wyciskanie sztangi sprzed głowy lub hantlami 3s

Biceps: Uginanie ramion ze sztanga 3s
Triceps: Pompki odwrotne lub na poreczach 3s
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 288
Nic mu nie szukałem po prostu już układałem tyle planów że jestem w stanie na bierząco wymyślać odpowiednie ćwiczenia.Nie jest dla mnie problemem napisanie komuś planu pod jego predyspozycje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
Jak masz pisać takie głupoty to lepiej wgl sie nie wypowiadaj, bo jeszcze zacznie cwiczyc takim planem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 288
Jak byś chciał wiedziec to właśnie ten plan który przedstawiłem jest ułżony na podstawie zestawu ćwiczeń bardzo cenionego polskiego kulturysty więc nie mów mi że to co napisałem to są głupoty ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i co z tego, to co dobre dla zawodowych kulturystów nie musi być dobre dla normalnych ludzi. Po za tym układasz plan nic nie wiedząc o osobie której to układasz. Głupota w hoooj.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SILOWNIA

Następny temat

nike mercurial

WHEY premium