SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SIłownia i Basen-Spalanie Tłuszczu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2576

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6338
Witam. Mam następujący plan treningowy:
Poniedziałek- Siłownia:Klata/Nogi
Wtorek- Basen
Środa- Siłownia: Biceps/Triceps
Czwartek- Basen
Piątek- Siłownia: Barki/Plecy
Na siłowni robie 3 rodzaje cwiczen na każda partię ciała po 10 powtórzeń(dopiero zaczynam). Diety nie mam tylko ze nie jem po godzinie 19 i jem mniej niż wczesniej. I mam takie pytanie czy przy takim rozkładzie treningów uda mi się Tłusz przerobic na masę mięśniową ? Będę wdzięczny jeśli dostane od was wskazówki/poprawki :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6338
dawid099 tez cwiczylem boks ale przez 3 miesiace i schudłem moze tylko z 2kg bo jadłem tak jak wczesniej. tak jak Wojti napisał, ja nie mam warunków do wyliczania co do 1kcal tylko będe się stosował do ogólnych wskazówek żywieniowych. a jesli jeszcze chodzi o ten boks, to zależy jak często masz treningi i jak intensywne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 3634 Wiek 2 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86296
Przy zadnym rozkladzie nie d asie przerobic tluszczu w miesnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6338
czyli najpierw mam schudnąc i budowac rzezbe dopiero ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 3634 Wiek 2 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86296
Prawie. Najpierw redukcja, potem masa ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6338
a moim planem doprowadze do redukcji ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 3634 Wiek 2 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86296
Plan jest dobry, problem lezy w braku diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
idziesz spać po dobranocce że nie jesz po 19?

możesz ćwiczyć 7dni w tygodniu nawet a bez dobrej diety nie schudniesz (ja już rok trenuje boks a chudne tylko wtedy gdy mam diete, w innym wypadku efekt jest znikomy)

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6338
tzn myślę, że jeśli będe jeśc więcej białka, gotowane mięso itd to będzie dobrze. Chyba, ze sie myle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
nie ma sensu bawić się w ten sposób, lepiej ułożyć diete i mieć 100% efekty

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6338
kiedyś, gdy chodziłem na basen 4x w tygodniu to schudłem przez 2 miesiace 7kg a jadłem tak jak teraz, czyli nie jadłem po 19, jadłem mniej i starałem się jesc mięso gotowane. Kto mógłby mi ewentualnie rozpisac dietę dla mnie ? z góry dzięki za rady ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
ok, ja będe za ciebie trenować i ktoś inny będzie za ciebie jadł? troche własnej inicjatywy, dział odżywianie, podwieszone tematy, tam masz jak ułożyć

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie bardzo czuję efekty w trakcie i po treningu...?

Następny temat

POTRZEBNA POMOC TRENING NA RZEŻBĘ

WHEY premium