SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD - 6 Protein Complex 2000g + Olimp - CARBONOX

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1271

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

24

Waga / wzrost

70 kg / 178

Staż treningowy

przez dłuższy okres nie

Cel cyklu

masa mięśniowa

Stosowane już wcześniej suplementy

tak , różne : xplode , gainerator ,bcaa, napalm , storm , i inne ...

Stosowane wcześniej spalacze

animal cuts x2 pół roku temu

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

żadne

Przewidziane finanse na cykl

400zł
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 94
Witam mam pytanko czy mógłbym te odżywki razem jako ala gainer , chodzi mi o mase mięśniową bo chce pózniej na rzeżbe i nie chce sie zalać tłuszczem więc myslałem sobie żeby to zrobić tak .... w DT: carbo + proteiny przed i po treningu a w DNT proteiny rano i przed snem , oczywiście do tego dojdą kreatyny bo chce creatine xplode i nitrobolona2 , oraz bcca z activ lab ale to już takie moje ;p i oczywiście dieta ;) ogólnie chodzi mi o temat powyżej , tak bym chciał jechać ok 3 miechy i potem rzeżba bez carbo. a dojdą aeroby itp .... i prosze o odpowiedzi mój cel jest do maja i nie chodzi mi o nie wiadomo jak być pięknie wyrzeżbiony bo ogólnie mi chodzi żeby jako tako wyglądać a pózniej będe to sobie utrzymywać relakcyjnie wiem że to głupio brzmi ;p
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
carbo i białko bierz tylko wtedy i w takich ilościach na jakie dieta pozwala, wiecej nie polecam

Carbo jak juz to po treningu tylko ew. przejdzie rano, w innych porach unikaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 94
czyli przed treningiem carbo nie hmmm bo myslałem że jako energia i wogóle ;p bo przed chce dać nitrobolon 2 , bcaa i bete .... po treningu bcaa , creatine xplode ( przed też dać z 2g ??) i carbo z białkiem , tak jak pisałem ma to być ala gainer wychodzi tanio , skład dobry i moge sobie dawkować carbo i proteiny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12051 Napisanych postów 160479 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234529
Czarno to widze czytajac twojego posta... po treningowo jak najbardziej opcja spoko

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 94
czarno w sensie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 94
chce wiedzieć każda opinia i pomoc sie liczy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czarno w tym sensie, że nie bardzo masz pojęcia co to jest i co z czym sie je ;) zapewne o to chodziło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 94
to takie jeszcze pytanko mono lepszy na mase czy rzeżbe ? warto inwestować w xploda ? bo jakby nie patrzeć xplode starczy na dwa cykle ..... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4535 Napisanych postów 35809 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263190
1. na rzeźbe albo na mase jest dieta
2. Xplode Olimp to stack a nie mono
3. Nie wiem jak jedna puszka Xplode ma starczyć na dwa cykle

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 94
wiem że xplode to stack może dlatego że tak nie choetycznie napisałem ;) chodzi mi czy xploda warto brać na mase miesniową , bo być może mono by mi starczył , ogólnie chodzi o to czy mono czy stack xplode ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jeden pieron, efekt koncowy bedzie podobny, jak nie będziesz jadł to na niczym masy nie zrobisz

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer

Następny temat

SHOCK THERAPY -WAŁEK Pomocy

WHEY premium