SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SESJA FOTOGRAFICZNA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7758

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sesja foto to straszna lipa nie pokazująca zbyt wiele,lepszym rozwiązaniem byłby film nakręcany przez rok czasu i pokazujący jak to szczupaczek w rozmiarze L po roku waży 115kg i wychodzi na scene no ale na to stać by chyba było tylko tvn lub polsat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 939
sory za oftop, ale chyba nie zaszkodzi macie linka do tej strony gdzie stezenia sokow sie wylicza, potrzeboje z ciekawosci, a nigdzie nie moge znalesc.

BYC I MIEC

...
Napisał(a)
Usunięty przez miczelx za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 699 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4558

raz człowiek naprawde sie zakoch**e moja miłoscia juz do konca bedzie kulturystyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
na mnie mozesz zrobic foto jawnych skutkow ubocznych koksowania tez sie na to pisze

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
"Poza tym, czy to taka tajemnica, kto koksuje? Przecież to widać." i za takie zdanie powinieneś dostać w łeb! Jesteś ograniczony a twój pogląd jest jeden kto jest większy i ma ładnie zbudowane ciało misi kokśić. A to nie zawsze jest prawdą.

czy wy korwa macie cos z glowami?
znajdzcie na silowni goscia co nie koxuje a dobrze wyglada,
i to nie takiego co akurat jest off tylko zupelnie czystego, nie ma takich a jak sa tylko przydaki potwierdzajace regule


pewnie kazdy wiekszy od Ciebie jest zkoksowany, tak domniemam. wiec musisz byc malutki, jesli "tak duzo ludzi z silowni koksuje".


a co moze malo ludzi koxuje
czy to jest dalej dzial doping ? bo rozmowa wygalda jak na wp.pl w kometach

wszyscy koxuja i dobrze o tym wiecie

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
nie wiem czy to ja mam dostac w leb ale to chyba nie do mnie:)

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
nie denerwuj sie taka mLodziesz w dzisiejszych czasach

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
milczex o to chodzi, kochajmy sterydy a one odpłacą nam tym samym

NIECH ŻYJE KOKS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
nie rozumiem sensu dyskusji, gość zadał proste pytanie, a Wy z tego zrobiliście wywód filozoficzny na 4 strony, chcecie fotę ze strzykawką piszecie, nie chcecie omijacie temat i po problemie.

Zmieniony przez - Dibo22 w dniu 2009-11-23 16:49:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dibo naprawde tyle wpier.dalasz ??

4500 do 7000 kcal zależy jaki priorytet

ucz mnie człowieku , ja jak przeskakuje czasami jakimś cudem 4 tyśki to jeszcze na drugi dzień rano mi sie odbija

Masz takie ssanie czy pijesz jakieś megace ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EPISTANE +co?

Następny temat

Pozadny Odblok, Clomid, Nolva

WHEY premium