SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SEMI-KONTAKT - pierwsze zawody

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
27.09.03 w koprachcicach (kolo opola) beda zawody wszechstyli w semi kontakcie

zostalem nominowany do startu (bo mam szybkie rece - podobno).
troche probowalem boksu - nie w klubie tylko tak z kumplami- no i jakies podstawy u fachwca - pozdrawiam Cie B.

i od czerwca chozde na jj - razcej malo tam uderzania, ale nasz sihan jest sedzia na zawodach - wiec jedziemy

ogolnie to nie podoba mi sie semi kontakt, ale nie mailem z nim stycznosci na zywo (ze mna w roli glownej), no a ze koledzy we mnie wieza, to jade - zobacze sobie

macie jakies zlote wskazowki? z bioksu to tylko ciosy proste, sa, a z kopniec to yoko, mae geri i mawashi geri.. skromnie, ale nie wiem..

jak ktos ma cos do powiedzenia o takim turnieju to chenie poslucham/poczytam

napisze jak tam bylo

pozdr!

Gdy cierpisz - wiesz, że żyjesz.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wlasnie wrocilem... z BRĄZEM !!!!!!!!!

a wiec tak
w mojej kateg. wag. bylo 9 osob.
1 walka wygrana - dyskwalifikacja przeciwnika za stawianie sie sedziemu (ale prowadzilem)

2. walka - z gosciem z mojej sekcji - po 2 rundach remis
dogrywka - moje prowadzenie i prawy prosty (na ktory przeciwnik sam sie nadzial - nokaut) - chcieli mnie zdyskwalifikowac, ale tam i tak gorsze walki byly - kumpel lecial na pale no i tak jakos sie nadzial.. mial tez chyba 7 upomnin (3 pkt karne - cos kolo tegp) przepuscili mnie :)

3. walka - tez z gosciem z klubu ponad 10cm wyzszy ode mnie - delikatna techniczna walka (dostalem chyba 3 mawashi geri na glowe :) ) - przegralem 10-7 - ale i tak bylem zadowolony - zadnych upomnien - czysciutka walka

jak na moje pierwsze zawody to jestem zadowolony - teraz warszawka.. ale jakos nie jestem przkonany do takich zawodow - fajnie mi poszlo, ale jakos tak dziwnie sie czuje.. poczekam az ochlone...
nogami nie potrafie dzialac.. czasem jakies mai geri weszlo... raczej boks mnie rajcuje.. a ze jestem w sekcji jj to uderzen mamy niewiele - wiec dobrze jest

na pierwsze 4 miejsca w kat -70 kg moj klub ma 3 zawodnikow - dobrze jest !!

ide odpoczac...

ufff


Gdy cierpisz - wiesz, że żyjesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kenjiro Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 707 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8070
Do semi to raczej glownie back fist, sidekick glownie . Potem moze jeszcze roundhouse kick. Reszta uderzen to raczej sporadycznie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
haha
ja nawet poprawnie nie potrafie kopnac.. troszke rekami cos ewentualnie moge pomieszac..
bede markowal lewy prosty na korpus i potem lewy prosty z wyskoku na twarz..

podobno 70% technik to rece

ciekawe jak to bedzie..

Gdy cierpisz - wiesz, że żyjesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7958
w semi kontakcie głównie kopnięcia i uderzenia proste.
np. podnoś kolano jakbys mial kopnac i szybki lewy prosty.:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kenjiro Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 707 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8070
jaki kurna prosty? walczyliscie kiedys w semi? Albo chociaz widzieliscie? Przeciez tam stoi sie bokiem. Jedna strona tylko do przeciwnika zwrocona. Tylko ta reka i ta noga ktora jest w kierunku przeciwnika zwrocona ma jakies szanse. Najskuteczniejsze sa najdluzsze uderzenia - sidekick - kopniecie boczne, roundhouse - okrezne i backfist.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Jak nie cwiczyles to nie ma co gadac jesli trafisz na dobrego semi-kontaktowca to Ci zrobi czasowke ...
Wazne jest zebys wiedzial w ktorym momencie wejsc i sie nie nadziac.
Najlepszego.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Wejście, wyjscie, wejście, wyjście i tak w kółko
Frontkick i sidekick oraz roundhouse powinny dominować. Jeszcze jeśli wejdzie, to możesz próbowac hakowych.

____________________________________________
Żenujący i żałosny OloKK, burak od "Tradycyjnych"...
"Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat. Poprzez trening można dotrzeć do bram niebios."- Sosai Masutatsu Oyama
"...W regulaminie SFD jest napisane, że kto jedzie na moderatorów ten ma prze**BANe..."

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2217
Kenjiro - backfist jest zabroniony na semi.
Na karate all style mozna kopac tylko roundhousa na glowe, reszta kopniec tylko na brzuch. Wszelkie obrotowki tez zabronione.
Na treningach mamy zawsze odpowiednie przygotowanie do takich zawodow.
Robimy szybkosciowki.
Najlepsze akcje to zmylka, odskok i wejscie, na przyklad lewym na brzuch, albo sidekickiem.
Ale z tego co wiem, to mistzrostwa sa 11 pazdziernika w Warszawie :)

Fight for love

El mundo es de los audaces!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kenjiro Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 707 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8070
Backfist zabroniony? Pierwsze slysze...Ja mowie o semi kontakcie w kicku...Jesli jest zabroniony to jakos od niedawna musi byc...ale moze ja tam semi sie nigdy powaznie nie zajmowalem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 375 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2217
Na MP kb semi backfist zabroniony byl.
A na karate all style to prawie nic nie mozna, tak sobie powymyslali :(
Nic tylko przerzucac sie na full contact :D

Fight for love

El mundo es de los audaces!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
A nie jest przypadkiem zabroniony backfist po obrocie bo zwykly raczej na pewno jest dozwolony przynajmniej zawsze byl??

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ostatnie K-1

Następny temat

Jackie Chan-Co on trenował?Jest niesamowity!

WHEY premium