SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsze zawody

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1386

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3390
Mam dylemat ponieważ chciałem wystartować w moich pierwszych w życiu zawodach MMA trenuje już ponad rok do tego wczesniej miałem styczność z boksem. Chciałem sprawdzić się w grupie 'pierwsza walka' jak myślicie czy to dobry pomysł? Mam 17 lat 76kg.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sam powinieneś odpowiedziec sobie na to pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
trenera zapytaj

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5793
Myślę że tak, ponieważ dopiero zawody pokażą Ci co naprawdę potrafisz i uzmysłowią Ci że prawdziwa walka różni się od tej na treningach. Mi na treningach szło rewelacyjnie. Wygrywałem z cięższymi, silniejszymi i nie miałem kłopotów w walce. Byłem nie do zdarcia. Natomiast na zawodach czy to przez stres czy nie wiem przez co poszło mi fatalnie i niemiłosiernie męczyłem się ze swoim zawodnikiem. Wygrałem dopiero w rundzie dodatkowej. Z czasem jednak było już coraz lepiej. Myslę że zawody będą dla Ciebie świetnym sprawdzianem umiejętności. Spróbuj...

Nie ma okrutniejszej broni nad ludzką ambicję...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3390
A więc sproboje ;) nic nie tracę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6237
Słuchaj ja bym Ci odradził, start w zawodach to nie kwestia stażu w treningu, dp walki tak samo jak kondycyjnie i siłowo musisz być dobrze przygotowany mentalnie, skoro nie jesteś pewny czy wchodzić na ring czy nie to lepiej tego jeszcze nie rób, przegrać można łatwo i bleśnie a to może zostawić uraz na psychice, zobacz Pudziana przed walką z "El estrogenem" trenował zledwie kilka/kilkanaście tygodni ale był na tyle dobrze przydotowany siłowo i mentalnie że nadrobił zdecydowanie to że niezbyt długo w tym siedzi, pogadaj na ten temat z trenerem jeśli gośc jest kumaty to powinien Cię tez dobrze mentalnie do takiego wyzwania przygotować, pozdrawiam i życze powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6237
Słuchaj ja bym Ci odradził, start w zawodach to nie kwestia stażu w treningu, do walki tak samo jak kondycyjnie i siłowo musisz być dobrze przygotowany mentalnie, skoro nie jesteś pewny czy wchodzić na ring czy nie to lepiej tego jeszcze nie rób, przegrać można łatwo i bleśnie a to może zostawić uraz na psychice, zobacz Pudziana przed walką z "El estrogenem" trenował zledwie kilka/kilkanaście tygodni ale był na tyle dobrze przydotowany siłowo i mentalnie że nadrobił zdecydowanie to że niezbyt długo w tym siedzi, pogadaj na ten temat z trenerem jeśli gośc jest kumaty to powinien Cię tez dobrze mentalnie do takiego wyzwania przygotować, pozdrawiam i życze powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 678 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5910
Mysle ze powinienes wystartowac. Ale przed tym porozmawiaj jeszcze z osobami ktore " wyraza chec wsparcia Cie" czyli trener, przyjaciel. Taka zwykla rozmowa pomoze. Wystartuj i sprawdz swoje umiejętnosci :)

"Walcz z sercem ale używaj tez głowy"
Zapasy - Stoczonych Walk : 10

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Techniki mma od Roberta Jocza

Następny temat

SW i siłka

WHEY premium