SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jackie Chan-Co on trenował?Jest niesamowity!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10914

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 394 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2565
Czy wiecie może co trenował Jackie Chan,znany aktor kina akcji..słyszałem że trenował boks..ale wiecej nie wiem.Niestety nie znam angielskiego by móc to sprawdzić na stronach internetowych.Proszę was,jeśli wiecie to napiszcie.Moze ktoś wie coś o jego codziennym treningu????Dzięki za odpowiedź.

Don't Try To Be Like Jackie,There Is Only One Jackie Chan...

...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiele rzeczy, od opery chińskiej, róznych mixów, przez wiele innych stylów, np. Hwarangdo pod Yum Ki Nam'em. Aktorzy nie przywiazuja sie do stylów i szkół, ćwiczą to, co może pomóc im w pracy, niekoniecznie całe systemy, ale fragmenty użyteczne przed kamerą.

brain is the only and final weapon. everything else is suplemental.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
może J.Chan jeest dobry ale jet li jest lepszy :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 394 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2565
hmmm no ale jet li wg mnie przesadza a linami!Wiele jego tricków jest takich widowiskowych bo podtrzymują go liny itp.Widziałeś Od kołyski aż po grób???Zobacz co robi DMX jak go gonią te psy..jet też jest wspomagany.Nie uważam że nic nie potrafi...jest świetny!Ale jackie jest bardziej...realistyczny.Robi wszystko real.No może oprócz Smokingu i Medalionu.

Don't Try To Be Like Jackie,There Is Only One Jackie Chan...

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Słyszałem, że Jackie zaczynał od akrobatyki, poxniej zajął się kung-fu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jackie Chan sam przyznaje, ze nie jest mistrzem sztuk walki, lecz aktorem...mimo, ze jest bardzo sprawny.
Chociaz troche juz sie zestarzal i w roznych numerach czesciej nic kiedys zastepowany jest przez kaskaderow.

Czy mozesz spojrzec na rzecz nie nazywajac jej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakbys poczytal o urazach Jackiego podczas krecenia filmow troche inaczej bys na to patrzyl.

Mess with the best die like the rest :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja podalem dwa fakty, w dodatku pierwszy z ust samego jackiego; a o urazach wiem. A jak Ty na to patrzysz ?

Czy mozesz spojrzec na rzecz nie nazywajac jej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1609 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30475
Jackie jest mastah! wlasnie obejrzalem film o jego kaskaderskich akcjach.Chan RULEZ!!!

I`am the Lord of the Ring...Martial Arts Ring...

"Tradycyjny" Doradca

I`am the Lord of the Ring...Martial Arts Ring...
---===http://www.juras.waw.pl ===---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 394 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2565
trening w operze pekinskiej ustawia do konca zycia trening od 5 rano do 23 w nocy,bicie za to ze cos sie zle zrobilo,bardzo meczace cwiczenia i tak od malego jackie jest niezastapiony i gdy kiedys przestanie krecic bedzie mi bardzo smutno

Don't Try To Be Like Jackie,There Is Only One Jackie Chan...

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mysle ze spodoba sie wam ta stronka: http://www.synowiesmoka.boo.pl/main.htm
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SEMI-KONTAKT - pierwsze zawody

Następny temat

Najpiękniejsza Walka W Filmie-Dawajcie Swoje Typy

WHEY premium