SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SAA dla 30 latka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11337

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

30

Waga

88

Wzrost

186

Staż na siłowni

8 lat z przerwami

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

ok. 4kcal

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

brak

Opisz swój plan treningowy

skończony FBW, separacja masa

Cel cyklu

sucha masa mięsniowa

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

stagnacja

Stan zdrowia

brak schorzeń

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

że co :))?

PPM (podstawowa przemiana materii)

wysoka

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

płaska 125kg (od powrotu)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Dokładnie tak. Z napojów 0 + żelatyna i słodzik możesz sobie robić galaretki. Świetnie się sprawdzają jako zapychacze.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1279
Ok to dietę ogarnę, sprawdzam właśnie czy np budyń z mlekiem 0,5% można zrobić również jako apychacz ale dupa blada, mleko ma 5gr ww na 100 ml więc w 250 będę już miał około 12, to chyba za dużo jak na jeden posiłek? Czym urozmaicacie cycki żeby nie żuć jak gumę :)?

精卫填海

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1279
I czy przez te 3 tygodnie zapomnieć o cheat mealach?

精卫填海

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Tak, pierwsze ładowanie tak po 3 tygodniach, nie wcześniej. Budyń możesz sobie robić spokojnie na mleku robić.
Poczytaj ten temat, szczególnie wypowiedzi Micza. Ketoza nie jest najważniejsze w tej diecie.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1279
Czytam ale tam zrobił się taki śmietnik, że tygodnia zabraknie na przejrzenie całości:). Naprowadziliście mnie na to co jeść, ładowań nie zrobię pozostaje pytanie o płukanie, z tego co tam wyczytałem to chodzi o bardziej intensywny trening. Jest to potrzebne czy kontynuować to co robię. Treningu nie zmieniać i pilnować diety?

精卫填海

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126144
Nie musisz zmieniać treningu. Ja nie robię żadnych depletion i innych ciężkich do wypowiedzenia treningów. U mnie się dobrze na vlcd sprawdza zwykły split
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1279
No to zaczynam od jutra, dieta poniżej :). Zastanawiam się czy są możliwe przerwy w vlcd. Za 2 tygodnie jadę na kilka dni na urlop pojeździć/pochodzić po górach. Byly by to 4 dni, wiadomo, że oprócz "aerobów" może być różnie z gotowaniem, jak mogę podejść do tematu aby całkowicie nie stracić tych 2 tygodni, macie jakieś pomysły?




Zmieniony przez - H00dy w dniu 2014-06-15 19:24:15

Zmieniony przez - H00dy w dniu 2014-06-15 19:24:34

精卫填海

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1279
Od 5 dni leci vlcd i wcale nie jest tak źle, wręcz przeciwnie organizm funkcjonuje normalnie gorzej z psychiką, która pamięta smak pysznych słodkości czy świeżego pieczywka, poza tym ok :). Co do słodkości to oszukałem trochę organizm piekąc sernik. Przepis wrzucam dla zainteresowanych. Skład: 750 gr twarogu, 2 jajka, budyń bez cukru, łyżeczka sody oczyszczonej, słodzik (15 pastylek). Białka jaj ubijamy, resztę składników mieszamy do uzyskania jednolitej masy, do masy dodajemy ubite wcześniej białko jaj. Pieczemy 50 minut na 150 stopni i wuala :).

精卫填海

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1279
Zbliża się koniec cyklu aktualnie mam koniec 7 tygodnia enana (w sobotę zacznie się 8) i wino koniec 2 tygodnia, ze względu na wakacje skrócę cykl do 10 tygodni, chciałbym jechać na początku sierpnia w pełni odblokowany. Dodam, że na on jestem od początku roku w między czasie był mostek. Cykl na początku roku tylko enan. W lipcu wrzucę 2 tygodnie clena. Jak poprawnie przeprowadzić odblok?

精卫填海

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126144
Wino będzie 2 tyg dłużej od testa? Jak tak to dałbym:w przedostatnim tyg wina 2x2500 iu e4d, w ostatnim to samo i na drugi dzień po ostatniej tabl wina clom 3 tyg 50 mg ed i nolva 3 tyg 20 mg ed i 1 tydzień 10 mg ed. Jakiś booster w domyśle na poprawę samopoczucia i ew libido na clomie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

teść jako podstawa

Następny temat

Zbicie estro po nandro

WHEY premium