SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SAA dla 30 latka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11336

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

30

Waga

88

Wzrost

186

Staż na siłowni

8 lat z przerwami

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

ok. 4kcal

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

brak

Opisz swój plan treningowy

skończony FBW, separacja masa

Cel cyklu

sucha masa mięsniowa

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

stagnacja

Stan zdrowia

brak schorzeń

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

że co :))?

PPM (podstawowa przemiana materii)

wysoka

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

płaska 125kg (od powrotu)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1279
Zakładając najgorszy wariant czyli, że źle znosze wysoki poziom estradiolu i będę musiał uruchomić Nolve to dwa pytania: 1. Jakie dawki? 2. Jak bardzo odczuliście (jeśli ktoś stosował) spadek "pompy"? Oczywiście jutro skierowanie i w środę zrobię badania aby mieć 100% pewność ale zastanawiam się jaki mają sens badania skoro ostatnie wykazały 2xprzekroczony estradiol?

精卫填海

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1279
Przyzwyczaił się, że sam sobie odpowiada więc jeśli ktoś będzie szukał info odnośnie Nolvy z artykułów wyczytałem, że jeśli masz predyspozycje do gino to 10/20 ed do końca cyklu, olać różnice w przyrostach skoro taka sytuacja. Nolva działa od razu więc jeśli 10 będzie mało to należy zwiększać:
"Standardowe dawkowanie cytrynianu tamoksyfenu oscyluje w granicach 10 do 60mg dziennie, w zależności od oczekiwanych rezultatów. Zaleca się rozpoczęcie przyjmowania leku od dawki stosunkowo niskiej, aby skutecznie określić wymaganą dla siebie ilość środka i nie przyjmować niepotrzebnie nadmiaru środka. Czas stosowania antyestrogenu także jest kwestią indywidualną. Zawodnik podatny na skutki uboczne estrogenów, rozpoczynający cykl z zastosowaniem środków aromatyzujących powinien rozpocząć jego przyjmowanie już na początku cyklu.Dawki większe rzędu 60mg i powyżej stosuje się w celu redukcji już powstającej ginekomastii estrogenowej"
Chyba tyle w temacie. Jeśli coś źle proszę o poprawę :)

精卫填海

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Nolva nie ograniczy Ci przyrostów masy mięśniowej zatem o to możesz być spokojny. Co do dawki to jeżeli jest to tylko swędzenie a nie wyczuwasz żadnych guzków to myślę, że te 20mg wystarczy. Kiedy swędzenie ustąpi to zejdź na 10mg i tak leć już do końca cyklu, przez cały odblok i jeszcze tydzień dłużej.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1279
Thx, sog ale leci wirtualny :)

精卫填海

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5567
jak tam postępy…? wrzuci coś jak obwody poszły mocno w górę…? zrobiłeś mostek..? a morze zacznę od tego… dokończyłeś cykl?

..jak cos robisz zrób to dobrze..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1279
Temat trochę zaniedbałem...nadrabiamy - dzisiejszy wynik ważenia to 99,8 kg. Marzeniem było dojście do 100 kg więc plan prawie zrealizowany :). Teraz leci enan + wino. Schodzę do 2500 kcal i pod ręką będzie clen. Do końca kuracji zostało około 6 tygodni i marzeniem jest wycięcię kraty...mam ndzieję, że nie zabrałem się za to za późno :).

精卫填海

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126144
W takim razie pomyśl o vlcd. 3-4 tyg i efekty Cię mile zaskoczą. Oczywiście te 100 kg nie zostanie, ale za to wygląd pójdzie w duży plus. Dałbym vlcd teraz (3-4 tyg) i potem jeszcze 2-3 tyg na towarze i zerowym bilansie z węglami na około 3 g, żeby na lato ładnie jeszcze nabić mięśnie po vlcd

Zmieniony przez - skint73 w dniu 2014-06-13 13:35:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1279
Myślę intensywnie nad VLCD, ostatnio rozmawiałem o tym z dietetykiem (bardzo dobrym, układającym diety dla profesjonalnych sportowców) i bardzo krytycznie wypowiadał się o vlcd - wydźwięk taki, że szkoda zdrowia. Jego zdanie obcięcie węgli do poziomu 2/3 gr i zejście o 300 kcal poniżej zera wystarczy. Oczywiście nie wie, że jestem na koksie. Do vlcd dokładasz clen?

精卫填海

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Oczywiście można redukować na zbilansowanej. Różnica jest taka, że 10kg zrzucasz albo 10 tygodni i cały czas trzymasz sporo wody albo zrzucasz w 3 tygodnie razem ze znaczną większością wody.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126144
J/w

Clen oczywiście też możesz dodać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

teść jako podstawa

Następny temat

Zbicie estro po nandro

WHEY premium