SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SAA dla 30 latka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11349

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

30

Waga

88

Wzrost

186

Staż na siłowni

8 lat z przerwami

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

ok. 4kcal

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

brak

Opisz swój plan treningowy

skończony FBW, separacja masa

Cel cyklu

sucha masa mięsniowa

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

stagnacja

Stan zdrowia

brak schorzeń

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

że co :))?

PPM (podstawowa przemiana materii)

wysoka

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

płaska 125kg (od powrotu)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1279
Ok to lecimy z vlcd, pierwsze podejście proponujecie 3 tygodnie?

精卫填海

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126144
Tak, 3 tyg powinno być git. Wejdź od razu ze zbilansowanej. Ładowania bym nie robił przez te 3 tyg. Lepiej jak wytrzymasz bez.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1279
Thx! Przeglądam właśnie post o vlcd, szukam optymalnych produktów i jak je dobierać, możesz podrzucić Twój przykładowy dzień lub dwa :)?

精卫填海

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126144
No dobra

Jadłem codziennie: 750-1000 g cycka, puszka tuńczyka, 5 jaj całych i kostka twarogu (zamiennie z tuną). Jakieś warzywa do tego. I tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1279
Chcesz mi powiedzieć, że przez 3 tygodnie jadłeś to samo :)? Cycki na parze, puszka tuńczyka w sosie własnym wszamana tak po prostu i twaróg super smacznie zjedzony z widelcem :P?

精卫填海

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126144
Cycka gotowałem normalnie, poza tym, tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1279
Ło ja cie przepraszam na samą myśl robi mi się słabo :). No ale ok sprawdzimy to, mam weekend na ułożenie diety. Czyli mam się trzymać zasady: białko około 3 gr/kg czyli mamy 300 gr/ed czyli mamy około 1200 kcal + 20-30 gr ww/ed mamy już 1300 kcal i 40 gr tłuszczy to około 350 kcal mamy 1650. Będzie ok czy coś zmienić :)?

精卫填海

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126144
Za dużo białka i tłuszczu. Białko na 2,5 g ed, tłuszczu tak około 30 g ed max. Kalorie jakieś 1300-1400 kal ed, zero podjadania, zero węgli (te 20 g węgli rozłożone na cały dzień, nie jednorazowo) i git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Twaróg możesz sobie zrobić z warzywami albo na słodko. Ja z twarogu robiłem deser z budyniem bez cukru i koglem moglem.

Jest sporo możliwości urozmaicenia sobie tej diety.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1279
Czyli produkty które nie mają nic (mam na myśli tłuszczy, węgli) np cola zero są akceptowane, tak samo słodziki itp. To, że mają zamienniki i milion dziwnych składników na tą dietę nie ma wpływu?

精卫填海

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

teść jako podstawa

Następny temat

Zbicie estro po nandro

WHEY premium