SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SAA a dietka JEM/NIE JEM

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9950

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11048
Nie wiem jak Ty chcesz kolego wyrobić się z j/nj na koksie. Zakładam że będziesz jadł minimum 3g białka pełnowartościowego, jeżeli mniej to nie potrzeba komentarza. Większość tutaj osób są amatorami, a autor jedynie co robi to traci trochę zdrowia i towar.

Zmieniony przez - Zabek22 w dniu 2012-03-01 15:15:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3727
^
po chvj mu minimum 3g białka ??

pokazałbym ci kolesi co robią mase na 2,2-2.5g białka i uwierz mi że wyglądają tak jak ty nigdy nie będziesz

te dawki co wy tu walicie to to jest jakiś kvrwa kosmos który tylko organizm obciąża i nie przynosi żadnych korzyści
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11048
3g to minimum dla aktywnej osoby. A twoi kolesie co maruną towar mnie nie obchodzą. 2,2 g białka to dobra ilość dla ludzi ćwiczących 3x w tyg. FBW. A wyglądać dobrze na koksie to prościzna. Walienie towaru który uzależnia psychicznie, trening intensywniejszy, większa wytrzymałość i agresja tzn. mode = god.

Pozatym skąd wiesz że "nie będę tak wyglądał"? Jesteś jakąś wróżką? :)

Zmieniony przez - Zabek22 w dniu 2012-03-01 15:49:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 241 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10074
a ja znam kolesi co nawet 2 g nie jedza a wygladaja ,no i co z tego?
znam kolesi co nie maja zielonego pojecia a wiedze okreslilbym jako minusowa i wygladaja lepiej niz ty przy waleniu towaru
ktos z odpowiednim stazem ,lapiacy sie za saa powinien wiedziec jaka ilosc mu wystarcza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11048
Wiedza minusowa? Kolejna wróżka? jap******e.jpg

Zmieniony przez - Zabek22 w dniu 2012-03-01 16:01:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 800 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15580
Zabek22 wróżka to chyba z Ciebie i to ta z polsatu ;) znasz mój organizm że chcesz mi wciskać ponad 3gr pełnowartosciowego białka ? Człowieku ogarnij. Na mnie np dobrze działają dawki 2.4-2.6 i dobrze się czuje, jak mam 3 i w góre to mnie podlewa, nie wiem czy znasz takie przypadki ;)
Pozatym niby czemu miały by być takie wartości ? Bo co katabolizm czy co nowego ?

A ja ponawiam pytanko, jak by ładować mete w fazie JEM, wiem wiem stężenie w surowicy itd. Jeśli przyjmiemy ze ostatni posiłek bedzie o 24 i jesli metka bedzie miala te 6h stezenia w surowicy to będzie jakieś około 14h krążyć. 10h wychodzi bez. Myślę że nie było by źle, patrząc ze i tak jak ktos laduje rano i po poludniu to ma miej więcej tyle samo czasu. Jak to widzicie ? Pozdro

manipulowanie węglami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 241 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10074
tak to widze ze to nie ciasto ,nie dajac do posilkow wielkiej krzywdy sobie nie zrobic,wal co rowny odstep w ciagu dnia i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 800 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15580
nie no w ciągu dnia, do 17 kiedy zaczynam szame to raczej brać na czczo nie będę, w sumie to taka przymiarka do mety.

Tylko jestem ciekawy jak by to sie sprawdziło.

manipulowanie węglami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3727
3g to minimum dla aktywnej osoby. A twoi kolesie co maruną towar mnie nie obchodzą. 2,2 g białka to dobra ilość dla ludzi ćwiczących 3x w tyg. FBW. A wyglądać dobrze na koksie to prościzna. Walienie towaru który uzależnia psychicznie, trening intensywniejszy, większa wytrzymałość i agresja tzn. mode = god.

Pozatym skąd wiesz że "nie będę tak wyglądał"? Jesteś jakąś wróżką? :)


hahaha o kvrwa padłem

1) nie mówie o jakiś tam pączkach tylko o typach którzy startują na zawodach
2) widze że po przeczytaniu paru podwieszonych postów na sfd dopadł cie syndrom experta kulturystyki

ale spoko, lepsze to niż nic na początek zabawy z ciężarami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
panowie jedzcie bialko bo to podstawa duuzo bialka i bedziecie wielcy i silni!!! zdrowia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na pierwszy raz?

Następny temat

Turi czy robic odblok?

WHEY premium