SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Słaba forma

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1906

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 104
Siema !! Założyłem ten temat bo mam problem jestem środkowym napastnikiem i jedynym napastnikiem wszystkie piłki najczęściej lecą do mnie więc zawsze się na meczach nagonię i tu jest problem gdyż mam słabą formę ale potrafię szybko biegać ( na 60m 8:40 sek ) ale gdy się przelecę sprintem parę razy to brak mi tchu i już dalej nie mogę więc jeśli ktoś wie jak mogę wyrobić sobie formę w jak najkrótszym czasie (za kilka tygodni zaczną się moje mecze ligowe) to proszę o napisanie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1565
Jaki wiek , warunki fizyczne?
Ja bym Ci polecił program 6 tygodniowy biegów. Jeżeli jesteś w miarę dobrej formie , to możesz zacząć np. od 3 tygodnia i wtedy wyrobisz się na ligę. Tutaj masz ten trening:
http://www.bieganie.pl/index.php?cat=19&show=1&id=547 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2126
Moze naucz sie grac bardziej oszczędnie? Mam na mysli nie włączanie maxymalnych obrotow do kazdej zagranej pilki,bo napewno nie kazdą masz zagrywana na czysto 1vs1 z bramkarzem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 353
Szczerze mówiąc ja to załatwiłem fajkami, choć chwalić się głupio. Ale cóż nie polecam tego sposobu bo po wpadnięciu w nałóg ciężko go przerwać :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 63
fajki zloooo :p
mozesz sie oszczedzac w niektorych sytuacjach w meczu (tylko nie za duzo) i zwyczajnie dawaj z siebie wsyztsko na treningach to kondycja napenwo sie poprawi


________________
[http://www.trudnepytania.kao.pl] 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 104
Mam 13 lat a warunki fizyczne no jakby to określić dobre i niestety właśnie ja nie mam kiedy się oszczędzać w akcjach gdy dostaje piłkę to se ją wybijam na odległość około 15 m i na sprincie biorę wszystkich obrońców i jestem sam na sam z bramkarzem. Ale za ten 6 tygodniowy plan wielkie dzięki może pomoże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 104
sdfrewq teraz popatrzyłem się na tą stronę to znając moje możliwości to ja mogę odrazu zacząć od 30 minut biegu bez przerwy no ale zacznę od 4 tygodnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1565
Nie zapędzaj się tak z tymi biegami , bo mi też się wydawało , że mogę spokojnie zacząć od 4-5 tygodnia , a jak przyszło co do czego ,to jednak zacząłem od 2 tygodnia. Pamiętaj , że jak pisze np. 3 minuty biegu i 2 minuty marszu , to ten bieg ma być jak najszybszy. Nie że pierwsze 2 minuty pobiegniesz prawie sprintem , a ostatnią minutę truchtem. Musisz dobrać odpowiednie ,możliwe jak najszybsze tempo , które utrzymasz przez dany czas. I jeszcze takie dwie małe rada - biegaj najlepiej w terenie i nie zapominaj o dokładniej rozgrzewce. Wówczas twoje stawy nie będą tak przeciążone jak być biegł po asfalcie czy betonie , a dobrze wykonaną rozgrzewką unikniesz zakwasów i kontuzji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 104
ok Dzięki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla piłkarza na siłowni czy warto ?

Następny temat

jaki trening ???

WHEY premium