SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzezba

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6895

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
"On szukał porady a nie zebys go z***al jak psa... wystarczylo napisac ze 3 tygodnie to za malo i tyle... "
Ok troche go zjechalem ale chyba logiczne ze 3 tyg to za malo na co kolwiek-ale jeszcze raz sory za to

po 2 odp na swoje pytanieuzyskal tkaie jakie potrafilem mu udzielic yarekbboy tez udzielil zalej porpawil moja wypowiedz, chyba bilans dodatni;)

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 108
Wiem wiem dzietka mam i zaczołem chodzic na besenik i czasmi chodze pograc w piłke nozna na sale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 108
Oto moj plan:
Poniedziałek:Klatka - na ławce 15-20 powtorzen na skosie 15-20 i rozpietki 15-20 powtorzen
Wtorek:Wolne
Sroda:Biceps:modlitewnik 15-20 powtorzen na atlasie stojac 15-20 powtorzen i hantelki 15-20 powtorzen Plecy:Na atlasie za plecy 15-20 powtorzen do klatki 15-20 i siedzac 15-20 powtorzen
Czwartek:Klatka to samo cio w poniedziałek
Piatek wolne
Sobota:Triceps - francuskie 15-20 powtorzen na atlasie 15-20 powtorzen Barki : Hantelki 15-20 powtorzen sztang do brody 15-20 powtorzen
Niedziela: Boceps taks amo jak w srode i Nogi przysiayd ze sztanga 15-20 powtorzen i na atlasie 15-20 p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 659
Witaj... ja bym proponowal cwiczyc raz w tygodniu kazda partie miesni... i nie stawial kolo siebie bicepsa i tricepsa... a powtorki piramidalnie 16 potem 18 i 20...

poniedzialek -------------klatka
wtorek - wolne
sroda --------------------biceps
czwartek -----------------nogi
piatek - wolne
sobota -------------------triceps
niedziela ----------------plecy, przedramie

co Ty na to ?? pozdro

Aż przestanie bić mi serce.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
a mzoe napsialbys cos o swojej diecie? i o sobie waga, wzrost tryb zycia a mzoe jakies foto?

Zmieniony przez - seba_kzn w dniu 2005-12-30 20:07:55

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
najpierw musisz mieć co wyrzeźbić, tłuszczu w mięsnie nie zamienisz, z niczego rzeźby nie zrobisz.

Więc jak to dalej bedzie ??

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
tak jak don garcia mowi, ja bym ci sugerowal [ale sie rpzecie nie znam;p] najpierw zjechac z fatu na tyle by ci bylo widac rysy miesni [zakaldam ze ejstes gruby bo chyba nikt nie nazeka ze ma 40cm czystego misnia], pozniej jechac na mase a pozniej pod koniec rzezbic, ja mam takie zalozenie, ale jak ty chcesz to wykonac w pol roku chyba to ja ci niestety nie pomoge bo to ja ci proponuje trwa latami wiesz twoj syn idzie do szkoly a ty na silownie;)

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 659


ja nawet nie chcialbym wygladac jak same kosci i miesnie.. musi byc troche tluszczyku :) przynajmniej na zime hihi... dla mnie najwaniejsze jest to zeby nie miec oponki... a co do bicepsow... to nawet u grubasa widac miesnie :)
a to moja lapa :( narazie marna ale za rok bedzie troszke wieksza :/

Aż przestanie bić mi serce.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
dogma ja sie pytalem o zdjecie Pit bula bo ja tu halo robie zeby reduke walnal a koles wiesz 40 w lapie tylko chcial se pochodzic z pol roku zeby spalic to 2% fatu:)
Ps fajny biceps szkoda ze fota chyba z telefonu
ps2 fajny pokoik ;)

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 659
dziekuje... no telefonem laski, a pokoik moj... :)

Aż przestanie bić mi serce.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sadzicie o tej rozpisce?

Następny temat

10x10

WHEY premium