SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ryż + cukier :/

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7194

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38
Kurde uwielbiam taką mieszankę (ryż posypany cukierem :P)... od małego tak wcinam... i w związku z tym pytanko:
Jestem ektomorfikiem (jak narazie przytycie mi niegroźne) i czy jest w tym jakiś wielki gul jedząc po treningu:
-(zaraz po 5g kreatyny + 40g glukozy),
-(30 minut po krecie 70g gainera (mass xxl) + mleko),
-PO 20 MINUTACH RYŻ + CUKIER :/

P.S. Prosiłbym o podpowiedzi co i jak :] (tylko nie piszcie że jem ryż z cukrem i jestem burokiem bo tak nie wolno :P) z góry dzięki. Jak pisałem jestem ektomorfik(nie wiem czy to ma jakiś wpływ :P).

-=ełnuch=-

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38
na godzinę przed dobry objadek... hmm... a kreatynę powinno brać się na pusty żołądek (czyli jakieś 2 godziny po jedzonku - chyba )... a jak piszesz z tym gainerkiem zaraz po ćwiczeniach, to czy zaraz po nich można łączyć go z kreatyną ?

-=ełnuch=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
Ja tez tak lubie zjesc tylko ze ja ryz polewam smietana lub mlekiem troche na to cynamon i dopiero cukier --->>> Mniam
Rob tak
Po treningu kreta + Glukoza
za 30 min Gainer
za 45 min Ryz (bo gainer musi sie troszke strawic a 20 min malo jak na porcje gainera zreszta ja zawsze jak gainera lykalem to mnie zapychał na min 90min moze jakiegos slabego tego gaienra masz albo male porcje bierzesz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2222 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13128
A ja pije gainera ( tak jak pisze na opakowaniu -60g ( czyli 4 łyżki stołowe ) i jak go wypije to ciagle jestem glodny, niewiem czemu ??? Po gainer ma zastapic posilek, a u mnie po wypiciu caigle czuje głód....
A poza tym wszamalem juz polowe mass xxl i przytylem moze z 0,5 kg .... :(

26 weeker...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
a ile bys chciał przydyć? z 3 kg czy tam 4 ? pozatym zamiast napychac sie gainerem jedz lepiej obiad a nie gainera

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2222 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13128
No wiesz, normalnie sie odzywiam, ( kasze, ryze, musli, makaronik - te podstawowe ) no i jeszcze gainera jem, wiec mysle ze wszystko jest spoko. Chyba ze niejest ????????

26 weeker...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2977
oblicz sobie zapotrzebowanie na bwt, kcal i sprawdz ile dziennie zjadasz bwt, kcal jeli mniej niz powinienes to masz przyczyne, moze masz tez zly plan treningowy, lub zamalo czasu na regeneracje, sproboj jescze zmienic diete, zwiekszyc ilosc kalori itd.

pozdrawiam

...D O B E R M A N...
JEsli m0ja wypowiedz okazala sie pomocna daj mi SOGA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ryż z cukrem, niezle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Widzę, że kolega sie rzeźbi... ryż z cukrem i potem gainera... życzę pięknego kaloryferka

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wymień to na słodzik powder i ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 979 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15212
Vlad, ale nie zapominaj, ze przed tym było jeszcze 40 g glukozy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
fakt nie dostrzegłem... jak dla mnie to jest w jednym posiłku, znacznie przekroczona dzienna dawka węgli

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AMINOKWASY + KREATYNA ??? pomocy

Następny temat

Jak To Zażywać ?????

WHEY premium