SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rugby/Football Amerykański

temat działu:

Informator OPOLSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7456

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 509 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21391
Witam, poszukuję chętnych do gry w którąś z powyższych dyscyplin sportu. Jeśli udałoby się spotykać regularnie i grać/trenować to może udałoby się założyć drużynę?? Wiem, że w Opolu są grupki, które sobie pogrywają no ale właśnie może by wkońcu zorganizować coś większego?? Co wy na to?? Nie trzeba mieć żadnych specjalnych warunków fizycznych ani sprzętu-poprostu chęci. Ewentualnie dobrze by było jakby ktoś miał piłkę do jednej z tych dyscyplin (ja mam do footballu). Można by się spotykać w soboty lub niedziele na jakimś boisku czy parku i poprostu zacząć, później możnaby zacząć treningi 2?/3? razy w tygodniu jakby była już taka stała grupka osób?? Byłby ktoś chętny, jeśli tak to proszę się wpiswać w temacie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Wiek 1 rok Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1003
no też mogę spróbować. Jestem z Kędzierzyna, ale jak będzie już konkret to mogę podbić do Opola daleko nie ma. A piłka do rugby się znajdzie ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2766
no oczywiście ja sie pisze na to Bardzo dobry pomysł Na razie nie mam dostępu do neta ale od 1 października bede. Jak coś to daj znać

I´m not human... I´m machine

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 140
gdyby treningi odbywaly sie w Krakowie to czemu nie :)...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 509 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21391
no ja też teraz jestem chory ale tak myśle, że na początku października możnaby już coś zagrać jak się zbierze troche osób, także wpisywać się kto chętny z Opola, śmiało każdy mile widziany, duży, gruby, chudy, mały, silny, słaby, stary, młody (no tak te 15/16 lat żeby osoba miała bo wiadomo sport troche kontaktowy) każdy się nada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 327 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27625
To nie są gry dla dzieci tylko dla męszczyzn, co zrobisz jak wybiegną na ciebie dwa karki po 130kg? podpowiem ci, nic.
Z tego co wiem w Opolu są jakieś treningi nawet, ale to spotykają się koledzy z siłowni i sobie cos tam grają, jak ktoś nie ma 2 metrów i 130 kg to musiałby byc naprawde bardzo dobry żeby z takimi klockami biegać po boisku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 509 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21391
Widze kolego, że średnio się orientujesz, nie chodzi mi o to żeby na boisko wbiegło 15 karków i zaczeli sie na******lać tu każdy znajdzie pozycje dla siebie, chciałbym raczej żeby była zorganizowana drużyna. Ty myślisz, ze ja nigdy w to nie grałem i pomysł wziął się od tak z dupy?? Przed wakacjami regularnie grywaliśmy w FA z nauczycielami z USA, którzy dawali korki z anglika w szkołach języków. Kiedyś trenowałem Judo, tam z kolei grywaliśmy w rugby i zdażało się lądować na glebie po szarży 100 kilowego zawodnika. Ale powtarzam nie chodzi tu o bezmyślną grę, a o to by wkońcu coś zorganizować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 327 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27625
No dobra ty coś trenowałes i jesteś w temacie, ale jakis Jasiu z ulicy który po przeczytaniu twojego posta postanowił zacząć grać w rugby sobie nie poradzi, więc trzeba sobie otwarcie powiedzieć dla kogo to jest. Takie jest moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 156 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1457
Ja moge pyknąc w RUGBY ! od daqna mam na to ochote !!! w zimie bede pykać na WFie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 509 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21391
Ale jeszcze raz zaznaczam, że nikt nie zostanie rzucony na głęboką wodę, zobaczymy kto do czego się nadaje i wtedy można coś tworzyć, a jak takiemu Jasiowi się spodoba to będzie się w to coraz bardziej wkręcał i bardziej aż osiągnie jakiś dobry poziom. Oczywistym chyba jest, że taki 70 kilowy przeciętny gość nie będzie się mierzył z wielkim kafarem ważącym 2X tyle. Rugby/FA to gry zespołowe, a jak to w grach zespołowych są różne pozycje i myślę, że każdy by się odnalazł.

To jest nas już 3, pstrong pisałbyś się na to wtedy byłaby 4. Jeszcze z 5? osób i można coś zacząć grywać, naprawde tu wiele nie potrzeba, a jakby ktoś popytał znajomych i kilka osób by wzieło jakiegoś swojego kumpla to byłaby już dobra ekipka. No panowie śmiało!!

Zmieniony przez - mistrzu_2 w dniu 2008-09-22 21:17:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 327 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27625
Jest jeszcze kwestia trenera, bo z tego co piszesz mozna wywnioskować ze chcesz zacząć trenować. Sami sie raczej nie nauczycie niczego, tym bardziej jeżeli chodzi o chłopaków od 15 roku życia to już wogóle, myślę że ciężko było by im się zdyscyplinować i wszystko by się zamieniało w bójki.

ja bym się musiał zmasować troche

Zmieniony przez - PstrongMan w dniu 2008-09-22 21:19:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 156 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1457
To ty robisz jakąś pro drużyne?!?

Pstrong ho pyknać raz bedzie fajnie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ODNOWA BIOLOGICZNA W OPOLU

Następny temat

ASUS P750 [ Zamienie / Sprzedam ]

WHEY premium