SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rugby/Football Amerykański

temat działu:

Informator OPOLSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7444

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 156 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1457
W zimie musi być kozacko, śnieg, jest mieńko i grzanowato jak sie 15 osób rzuca w snieg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 736
Elo ja też się piszę na FA, mam kilku kumpli, z którymi coś już próbowaliśmy i wesoło było, tylko na drugi dzień trochę obolały chodziłem (pewnie dlatego bo nie miałem ochraniaczy), ale zajawka jest. A co najlepsze w tych sportach jest to, ze nikt w Polsce tak do końca nie wie o co kaman i też żaden pan Stasiu nie będzie się wymądrzał przy boisku. Kiedy startujemy??

http://www.myspace.com/186481604 MóJ PROFIL ZAPRASZAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 509 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21391
no jeszcze z 3 chętne osoby niech się wpiszą i możemy się umawiać na termin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2766
mnie oczywiście miszczu liczysz do ekipy ;)

I´m not human... I´m machine

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 509 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21391
wszystkich licze, każdego chętnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13
Panowie propozycja gry dalej aktualna?? Jeżeli tak, to się piszę na to. Jeżeli trzeba to i piłkę mam. Marketówka, ale na początek raczej wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 509 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21391
aktualne ale ja mam noge skręconą w kostce także na pierwszych meczach mnie nie będzie :( no chyba, że narazie nie będziemy grali.....ale jak już będzie kilka osób to się umówcie gdzieś i zacznijcie grać, ja na dniach powinienem być sprawny ::D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13
Teraz pozostaje kwestia kiedy i gdzie, a przede wszystkim ilu nas jest. Ja piszę się na to zawsz i wszędzie więc dostosuję się do reszty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 509 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21391
najlepiej sobota lub niedziela tak o 12?? boisko na hallera tam prz tej szkole?? - dobra miejscówka :) tylko póki co nie moge grać/chłopaki odświeżcie czy dalej jesteście chętni i się umawiać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13
Jestem za niedzielą, ale raczej troszkę później. Mieszkam poza Opolem i zjeżdżam na ten weekend do domu. Powiedzmy 4?? Czyli jest nas dwóch w tym jeden sprawny. Kto jeszcze??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ODNOWA BIOLOGICZNA W OPOLU

Następny temat

ASUS P750 [ Zamienie / Sprzedam ]

WHEY premium